Як розпакувати фотошоп.

Деякий програмне забезпечення поставляється не тільки у вигляді настановних пакетів на CD/DVD-дисках, але і в якості запакованого в архів додатки. З архіву неможливо зробити установку, т.к. файли в ньому запаковані за спеціальним алгоритмом. Тому перед установкою архів необхідно розпаковувати, а потім виконати дії, що рекомендуються при установці даної програми. В архіві може міститися будь-яке програмне забезпечення, ми розглянемо приклад розпакування архіву з програмою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення WinRar, Total Commander, Adobe Photoshop в архіві.
Інструкція
1
Існує багато програм, які працюють з архівами. Найбільш популярною серед користувачів персональних комп'ютерів є утиліта WinRar. Програма включає в себе широкий спектр дій по створенню і редагуванню будь-яких типів архівів. Програма є платною, але вона має 30-денний безкоштовний доступ, Можливо ви в підсумку вирішите купити цю утиліту. Якщо вам потрібно розпакувати архів всього один раз, WinRar доведеться до місця. Завантажити програму можна з офіційного сайту розробника.
2
Після установки і запуску програми перед вами з'явиться головне вікно програми, яке зовні нагадує панель провідника. Для розпакування вашого архіву з програмою Adobe Photoshop знайдіть шуканий архів і натисніть кнопку «Витягнути» на головній панелі. У меню, виберіть шлях до папки, в яку ви хочете витягти файли архіву, потім натисніть кнопку «ОК». Процедура вилучення файлів підійшла до кінця.
3
В файловому менеджері Total Commander є вбудовані утиліти різних архіваторів. Якщо ви звикли до цієї програми, розпакування архівів буде справою кількох секунд. У лівій або в правій панелі знайдіть архів Adobe Photoshop, на протилежній панелі відкрийте папку, в яку ви хочете витягти файли архіву. Перейдіть на вкладку з архівом (натисканням кнопки Tab), натисніть меню «Файли», потім виберіть пункт «Розпакувати» (або натисніть клавіші Ctrl + F9). У віконці перевірте назва архіву та шлях до папки, потім натисніть кнопку «ОК».