Як зробити гарний зал.

На свято не обов'язково замовляти оформлення залу у професіоналів. Ви і самі зможете зробити прості й оригінальні прикраси своїми руками.
Вам знадобиться
  • Кулі лінкінг, різні за кольором і розміром повітряні кулі, нитки, банти з дротом по краях, флористична губка, квіти, прозорі широкі вази, маленькі плаваючі ароматизовані свічки, черепашки, пелюстки квітів, конфетті, свічки.
Інструкція
1
Створюємо гірлянду з повітряних куль. На один метр гірлянди візьміть 4 кулі лінкінг і 20 маленьких кульок. Надійти 2 лінкінга і зв'яжіть їх як ланки ланцюга. Надійти 4 маленьких кульки. Зв'яжіть їх попарно хрест навхрест. Перекрутіть обидві пари між собою і надіньте на вузол між лінкінг. Продовжуйте з рештою кулями, поки не зробите гірлянду потрібної довжини.
2
Бантами з дротом по краях прикрасьте стільці.
3
Візьміть флористичну губку (допустимо, у вигляді серця). Відірвіть бутони у квітів, залишивши стебло в 2 см. Вставляйте квіти в губку, поки вона не буде вся заповнена квітами. З одного боку прикріпіть степлером невеликий букет або кілька кольорів. Вийшло прикраса повісьте на стіну.
4
На святковому столі розкладіть пелюстки квітів. Це один з найпростіших, але, одночасно, і найефектніший спосіб прикраси.
5
Візьміть кілька широких прозорих ваз. Налийте в них води і опустіть 2-3 плаваючі (краще ароматизовані) свічки. На дно вази можна покласти черепашки, пелюстки квітів або різнокольорове конфетті.
6
Прикріпіть тонку волосінь між стелею і підлогою. На неї упереміш повісьте великі білі повітряні кулі та маленькі блакитні. Таких «колон» можна зробити декілька. Атмосфера залу буде повітряної і дуже вишуканою.
7
Розставте на столі та інших плоских поверхнях великі свічки, можна в свічниках. Прикрасьте їх низ квітами.
Зверніть увагу
Не розміщуйте палаючі свічки поряд з легкозаймистими предметами.
Корисна порада
Зробити красивий і стильний зал можна, якщо всі композиції робити максимум 3-х різних кольорів. Якщо використовувати більшу кількість забарвлень, може вийти аляпісто.