Як з'єднати комутатори.

Для створення обширних локальних мереж прийнято використовувати різні пристрої, наприклад світчі, роутери або комутатори . Дуже часто виникають ситуації, коли портів одного пристрою недостатньо для підключення всіх пристроїв в локальній мережі. В таких випадках саме вірне рішення - з'єднати комутатори між собою.
Вам знадобиться
  • Мережевий кабель
Інструкція
1
Ви повинні розуміти, що після з'єднання комутаторів, дві локальні мережі перетворяться в одну загальну. Це значить, що вам необхідно заздалегідь підготувати всі комп'ютери обох мереж до об'єднання. Перевірте IP-адреси на всіх комп'ютерах. Вони ні в якому разі не повинні повторюватися. А ось маска підмережі повинна бути єдина.
2
З'єднайте два комутатора мережевим кабелем. Якщо в пристроях присутні керовані порти, то найкраще використовувати саме їх. Якщо такі порти відсутні, то вставте мережевий кабель в будь-який порт LAN.
3
Якщо ваша мета полягає в об'єднання мереж, то можна зупинитися на другому кроці. Якщо вам потрібно забезпечити доступ в інтернет з усіх комп'ютерів, то виберіть комутатор, який буде підключений до сервера. Дозвольте доступ в інтернет для всіх локальних пристроїв, підключених до нього.
4
В налаштуваннях другого комутатора в якості інтернет каналу вкажіть порт, через який він сполучений з основним комутатором.