Як зробити перстень. Як сплести кільце з бісеру з Яким то.

Перстень як ювелірна прикраса спокушає багатьох. Дорослим людям це прикраса цілком доступно, але наші діти звикли наслідувати саме нам, своїм батькам. І якщо дитині сподобалося така прикраса, не поспішайте пояснювати йому, наскільки це дорого. Спробуйте створити свій шедевр. Причому у вас з'явиться можливість зробити перстень таким, яким хотів би бачити його ваша дитина, а матеріали, які ви використовуєте для цього, будуть коштувати набагато дешевше. При цьому постарайтеся донести до дитини, що він є володарем унікального виробу, і такий перстень буде тільки у нього.
Інструкція
1
При виборі матеріалу для прикраси значення має виключно політ вашої фантазії. Ну і звичайно певні навички роботи з різними матеріалами, які ви маєте. Наприклад, ті, хто займається бісероплетінням, можуть зробити перстень з бісеру. Причому форму і колірну гамму в даному випадку можна підібрати абсолютно оригінальну. Погодьтеся, така прикраса порадує дівчинку.
2
Для хлопчика тато може зробити перстень з дерева. В цьому випадку буде потрібно трохи більше часу. Прикрасити перстень можна гравіюванням або нанести якісь символьні знаки, які будуть його власною печаткою. Такий перстень можна ароматизувати.
3
Перстень можна зробити з секретом. Така маленька інтрига припаде до душі вашій дитині. Створіть оригінальний дизайн прикраси, щоб він був непорівнянний ні з чим.
4
Загалом, фантазуйте, творіть, створюйте. Дати які-небудь конкретні поради з виготовлення персня досить складно. В даному випадку важливо лише те, з яким матеріалом ви вмієте працювати. І ось з цього вже слід виходити.
5
Прислухайтеся до побажань дитини, намалюйте разом з ним ескіз майбутнього персня, підберіть підходящі матеріали і вперед.