Як розблокувати картку пам'яті, якщо забув пароль. Як розблокувати пароль на карті пам'яті.

Установка пароля на карту пам'яті або інший переносний носій інформації - відмінний спосіб захистити ваші дані від потрапляння в непотрібні руки. Варіантів створення та установки пароля може бути багато, але, як би вам цього не хотілося, жоден з них не дає гарантії, що ваша флешка НЕ БУДЕ зламана чи використана іншими особами.
Вам знадобиться
  • mmcpwd
  • HP USB Disk storage
  • JetFlash Recovery
Інструкція
1
Для початку розглянемо варіант розблокування флешкарти з збереженням даних. Встановіть собі на комп'ютер програму JetFlash Recovery. Вона дуже проста у використанні. Просто вкажіть потрібний накопичувач і натисніть «Start». По закінчення деякого часу ваша флешка буде розблокована.
2
Якщо мова йде не про USB-носії, а про мініатюрних флешках, таких як MircoSD або SD, то вам буде потрібно інша утиліта - mmcpwd. Встановіть її собі на комп'ютер, знайдіть файл mmcstore, перемістіть його на флешку. Змініть розширення файлу на .txt. Відкрийте файл. Його вміст буде виглядати приблизно так: 2 4 ? 2 ? Р . Це значить, що пароль на флешку: 242P.
3
Якщо немає часу займатися збереженням даних на флешці, то встановіть програму HP Usb Disk Storage Format. Запустіть її, виберіть потрібну флешку і відформатуйте.
Зверніть увагу
Якщо ви не перепрошивати свій смартфон, то робимо так: в папці C: System лежить файлик, який містить пароль - файл mmcstore. За допомогою будь-якого файл-менеджера (X-plorer або через стандартний) заходимо в цей розділ і копіюємо файл mmcstore.
Багато мобільні телефони та цифрові фотокамери наділені функцією блокування картки пам'яті . Вона дозволяє захистити важливу інформацію від небажаних осіб у разі втрати апарата. На жаль, людям властиво забувати власні паролі.
Вам знадобиться
  • - карт-рідер;
  • - USB Format Storage.
Інструкція
1
Способи зняття пароля з карти пам'яті залежать від кінцевої мети здійснення цього процесу. Якщо вам потрібно витягти інформацію з накопичувача, використовуйте утиліту Mount'n'Drive. Скачайте цю програму і встановіть її.
2
Запустіть утиліту і підключіть флешку до комп'ютера. В даному випадку краще використовувати карт-рідер для з'єднання пристрою з ПК. Якщо така можливість відсутня, підключіть телефон або фотокамеру в режимі «flash-карта».
3
Після визначення нового накопичувача клікніть по ньому правою кнопкою миші у вікні програми Mount'n'Drive. Виберіть пункт «Монтувати диск». Виберіть букву, яка буде присвоєна новому локальному диску.
4
Відкрийте його вміст, використовуючи будь-який файловий менеджер. Скопіюйте потрібну інформацію. Після завершення вилучення файлів закрийте програму Mount'n'Drive. Виконайте форматування накопичувача, щоб позбутися від пароля.
5
Для цього відкрийте меню «Мій комп'ютер» і знайдіть іконку вашої флешки. Клікніть по ній правою кнопкою миші. У розгорнулося вікні виберіть пункт «Форматування». Виберіть відповідний формат файлової системи. Натисніть кнопку «Почати» і підтвердіть очистку накопичувача.
6
Варто відзначити, що деякі моделі фотокамер і телефонів дозволяють виконати форматування за допомогою цих пристроїв. Не нехтуйте цією функцією.
7
Якщо при спробі очистити карту пам'яті на дисплеї відобразилося вікно запиту пароля, скачайте і встановіть програму USB Format Storage. Підключіть флешку до комп'ютера через карт-рідер.
8
Активуйте встановлений додаток, виберіть в полі Disk потрібну карту пам'яті і натисніть кнопку Format. Під'єднайте карту пам'яті до комп'ютера після завершення роботи програми. Перевірте доступність пристрою.