Як створити кругову діаграму.

У табличному редакторі Microsoft Office Excel існує хороший вибір для графічного представлення даних з таблиць у вигляді діаграм. У тому числі є тут і кругова діаграма з масою параметрів, що настроюються.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel 2007
Інструкція
1
Виділіть дані, для відображення на круговій діаграмі. Це має бути діапазон комірок одного рядка (або стовпця), в якому немає негативних або нульових значень. Microsoft рекомендує, щоб число вічок не перевищувало семи. Можна виділити два рядки (шпальти), якщо перша з них містить заголовки (назви секторів) для майбутньої діаграми.
2
В меню перейдіть на вкладку «Вставка» і в секції «Діаграми» клацніть кнопку «Кругова». Випаде список з варіантами оформлення - виберіть потрібний.
3
Внаслідок Excel створить із зазначених вами даних таблиці кругову діаграму і включить режим її редагування. До існуючих закладин меню додадуться ще три - «Конструктор» (ця закладка включена за замовчуванням), «Макет» і «Формат».
4
На вкладці «Конструктор» можна клацнути випадає "Експрес-макет» і вибрати один з попередньо встановлених варіантів оформлення діаграми. У секції «Дані» є можливість поміняти як осередки, які служать джерелами даних для відображення в діаграмі, так і осередки, містять заголовки для «легенди» діаграми. У секції «Тип» можна кругову діаграму замінити будь-яким іншим видом, або зберегти поточне оформлення для подальшого його використання як ще один шаблон. Кнопка в секції «Розташування» дозволяє перемістити діаграму на інший аркуш або в іншу область таблиці. В межах одного аркуша діаграму можна переміщати і мишкою.
5
На вкладках «Макет» і «Формат» розміщені інструменти для більш тонкого налаштування всіх елементів оформлення діаграми. Крім того, клацнувши якійсь із сегментів готової діаграми, ви можете відокремити його від основного кола, відтягнувши мишкою на потрібну відстань.