Як зробити загальний доступ в інтернет.

Якщо в офісі або будинку є комп'ютерна мережа, то для того щоб забезпечити виходом в інтернет всі комп'ютери це мережі необов'язково встановлювати підключення на кожному з них. Система Widows XP дозволяє організувати загальний доступ до мережі Internet всім комп'ютерам мережі, при цьому підключення налаштовується тільки на одному з них.
Інструкція
1
Для організації загального доступ а, на комп'ютері через який буде здійснюватися вихід в інтернет необхідно налаштувати два мережевих підключення. Перше налаштовується при підключенні мережевої карти, воно пов'язує машину з іншими комп'ютерами локальної мережі. Друге підключення пов'язує локальну мережу з мережею Internet за коштами модема.Настройка загального доступ а до мережі Internet для наявного мережевого подключенія.Откройте «Панель управління» і натисніть на «Мережеві підключення». У вікні, виберіть локальне підключення, у вікні «Типові мережеві задачі» виберіть пункт «Змінити настройку підключення». Перейдіть у вкладку «Додатково» і встановіть галочку «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернет у даного комп'ютера».
2
Якщо при підключеннях в локальній мережі потрібно набір номера, то встановіть галочку «Встановлювати виклик на вимогу».
3
Перейдіть до групи «Підключення домашньої мережі». В області «Загальний доступ до підключення інтернет а» виберіть мережеву карту для підключення до локальної мережі.
4
Тепер необхідно налаштувати комп'ютери мережі для роботи із загальним доступ ом.Запустіте програму Internet Explorer і відкрийте вікно «Властивості оглядача». Перейдіть у вкладку «Підключення» і встановіть галочку «Ніколи не використовувати». Натисніть кнопку «Налаштування LAN ...», у вікні налаштувань приберіть все галочки. На цьому настройка завершена.