Як зберегти грунт.

Зберегти грунт на дачній ділянці можна, дотримуючись правил агротехніки культур, своєчасно вносячи органічні і мінеральні добрива, ізвесткуя, періодично дозволяючи землі «відпочивати». Такий ґрунт щорічно буде радувати власників, сприяючи отриманню хороших урожаїв.
Вам знадобиться
  • Лопата, добрива, лійка, вода, компостній земля, рослини-сидерати, дренаж.
Інструкція
1
Вносьте щорічно органічні добрива. Щоб зберегти грунт на присадибній ділянці, восени краще використовувати свіжий гній, змішаний з соломою або опалим листям, а навесні - компостну землю. Для правильного приготування компостної землі краще зробити дерев'яні висувні ящики розміром приблизно півтора - два кубічних метра. Як захист від загнивання деревини, обейте їх подвійним шаром щільної парникової плівки.
2
Формуйте компост за рахунок рослинних і харчових залишків, які 3-4 рази за літо слід перешаровувати свіжим гноєм, рихлити, а при сухій і жаркій погоді - зволожувати. Через рік все це перепріє і вийде відмінна компостній земля - одне з кращих добрив, що забезпечують збереження ґрунту.
3
Захищайте супеси від вимивання корисних речовин. Для цього раз на 2-3 роки додавайте до них суху глину. Важкі глинисті грунти також необхідно окультурювати. Для них найкращими ліками стане внесення озерного піску, який сприятливо впливає на структуру такої землі.
4
Передбачите дренажний шар, щоб захистити таку ділянку від весняного затоплення. Знявши родючу землю, насипте шар керамзиту або іншого схожого матеріалу. При відсутності можливості сформуйте дренажний шар допомогою подрібненого будівельного сміття: кори дерев, тріски, сучків і т.п. Пару років він захищатиме грунт від зайвого скупчування води, а потім перегниє і стане хорошим органічним добривом.
5
Залишайте ту чи іншу частину ділянки «відпочивати». Робити це рекомендується один раз в п'ять - шість років. Або нічого на ній не саджайте, або посадіть сидерати - рослини, не тільки захищають грунт від виснаження, а й поповнюють запас поживних речовин. Справа в тому, що такі культури, як боби, квасоля, зелений горох, вика, люпин, висаджені з осені чи ранньої весни, в середині літа скошуються. Надземна частина разом з корінням зашпаровується в грунт на глибину штиря лопати. Багаті азотистими речовинами, а також іншими мінералами і мікроелементами, вони дозволяють землі максимально швидко відновити сили для нових врожаїв.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь сівозміну. Вирощування одних і тих же культур на одному місці кілька років поспіль приводить до дефіциту тих чи інших поживних речовин.
Корисна порада
Якщо ґрунт має підвищену кислотність, для збереження її слід раз на 5 років вапнувати.