Як зібрати радіокеровану модель.

Радіокерована модель - мрія кожної дитини. Але не одним лише дітям вони цікаві. Дуже часто дорослі люди займаються колекціонуванням і складанням іграшкових моделей на радіоуправлінні. Найпростіше купити таку модель ку вже в зібраному вигляді. Але, погодьтеся, що куди цікавіше зібрати її своїми руками. Також можна зібрати одну модель з декількох зламаних.
Вам знадобиться
  • електромотор або двигун внутрішнього згоряння, шасі, масло, набір спеціальних фарб, корпус моделі, акумулятори
Інструкція
1
Для початку вирішіть, яку саме модель ви хочете зібрати. Це може бути автомобіль, вертоліт, літак або швидкісний катер. Основний принцип складання один і той же. Різниця полягає в зовнішній оболонці моделі - її корпусі. Наприклад, ми будемо збирати авто модель . Необхідно вибрати сам корпус моделі. Його можна вибрати абсолютно будь-яким на свій смак, бо шасі моделей унікальні, тобто підходять під всі корпуси.
2
Корпус можна купити готовим. А можна зробити самому. Краще всього, якщо корпус буде зроблений з пластмаси. Тоді ви зможете грати з такою модель ю на вулиці майже в будь-яку погоду. Дуже часто ті заготовки, які продаються в магазинах, повністю не відповідають вимогам любителів модельок. Вони можуть бути неточними або не особливо виділеними. Тому прикрасьте корпус за своїм бажанням. Використовуйте спеціальні фарби, щоб надати модель ке більш реалістичний вигляд. В магазинах ви можете знайти цілі набори для цього.
3
Тепер потрібно подумати про найголовніше в моделі - про двигун. Визначтеся, який двигун буде забезпечувати пересування вашої модель ки. Є два основних типи - електродвигун і двигун внутрішнього згоряння. У кожного є свої плюси і свої мінуси. Якщо ви новачок в будівництві моделей, то використовуйте електродвигун. Він невибагливий у використанні та обслуговуванні. Також його ціна нижча.
4
Наступний крок - інсталяція двигуна на шасі. Як правило, в цьому нічого немає складного. Необхідно всього лише під'єднати контакти і ретельно прикріпити моторчик до шасі. Врахуйте, що електромотор не повинен бовтатися. Перевірте працездатність шасі. Все шестерінки повинні щільно прилягати один до одного. При необхідності змастіть їх спеціальним маслом.
5
Ваша модель практично готова. Залишається вставити батарейки в модель і пульт. Перевірити працездатність і прикріпити корпус на шасі. Для цього використовують маленькі болтики.
Зверніть увагу
При використанні електромотора кращого всього купити акумуляторні батареї, вони дорожче звичайних батарейок, але використовуються багато разів.
Корисна порада
Проводите всі процедури акуратно і копітко.
Моделювання - це популярне і одне з найцікавіших існуючих захоплень. Раніше моделі збиралися з різних підручних матеріалів, але тепер є можливість за порівняно не високу ціну придбати набір моделі будь-якого транспорту і власноруч зібрати її.
Вам знадобиться
  • Приготуйте інструменти, які знадобляться в процесі зборки - викрутки різних розмірів та видів (хрестоподібна, звичайна), плоскогубці, гострий ніж. Так само вам знадобиться штангенциркуль, для промеров підвіски.
Інструкція
1
Виберіть в магазині модель автомобіля, яка буде вам до смаку, визначитеся з її кольором, габаритами і маркою. Віднесіть набір на чистий рівний і добре освітлений стіл. При розкладанні на столі деталей майбутньої моделі врахуйте, що деякі деталі можуть випадково скотитися зі столу і під час складання виникнуть труднощі.
2
Прочитайте інструкцію по збірці моделі для кращого уявлення того, що вам потрібно робити. Особливу увагу зверніть на шурупи і їх довжини, щоб помилково чи не поставити короткі на місце довгих і навпаки. Інакше в першому випадку може зірватися різьба, а в другому шуруп може заблокувати роботу якої-небудь деталі, що так само може привести до поломки.
3
Акуратно зріжте деталі з плати і видаліть з них зайвий матеріал. Шурупи затягуйте міцно, але намагайтеся не перетягнути. В м'якому пластику вони можу провертатися, а в більш твердому, наприклад графитовом пластиці існує ризик зірвати шліци, тому перед затягуванням змастіть шурупи маслом.
4
Подбайте про те, щоб трансмісія, шестерні та втулки були добре змащені. Змащувати оголені деталі не варто, так як на них може налипнути пил. Проведіть отцентровку моделі - тримери виставте в нейтральному положенні, включите передавач і приймач.
5
Постарайтеся встановити приймач подалі від акумулятора, силової проводки і регуляторів ходу. Це допоможе уникнути перешкод. Наклейте гуму на колеса, попередньо знежирте їх, і якщо є, зніміть хромовані елементи.
6
Готова радіокерована модель буде цікава всім - і дітям і дорослим, і дозволить ще відмінно провести вільний час.