Як відновити пароль телефону. Як скинути пароль на телефоні fly.

У більшості телефонів, які виробляються в даний час, є функція блокування доступу до тих даних, які ви вважаєте за конфіденційними, не призначеними для сторонніх очей. Ви можете встановити пароль в настройках телефону. У разі ж, якщо ви його забули, ви з легкістю можете його відновити, використовуючи декілька простих методів.
Інструкція
1
В першу чергу, зверніться до виробника стільникового телефону. Запросите коди на обнуління прошивки і на повернення до заводських налаштувань, а також стандартний код блокування телефону. Використовуйте код для повернення до заводських налаштувань, після чого або відключіть, або змініть пароль телефону, використовуючи отриманий код.
2
Також, ви можете використовувати обнуління прошивки для того, щоб не тільки збити пароль , але і позбавитися від всієї інформації, яка не є системною - ваші особисті дані, телефонна книга, мультимедіа, додаток , тобто всі дані, які були збережені вами в пам'яті телефону.
3
Більше того, ви можете перепрошити телефон. За допомогою перепрошивки ви можете не тільки змінити пароль і стерти всі особисті дані, але ще й змінити графічне оформлення меню телефону. Для того, щоб перепрошити телефон, вам знадобиться usb-синхронізація. Використовуйте драйвера для комп'ютера і спеціальний usb провід для того, щоб перепрошити телефон.Не забувайте зберігати вихідну версію прошивки, а також завантажити одну заводську прошивку на той випадок, якщо процес перепарошівкі піде невдало або буде перерваний. В цьому випадку ви будете застраховані від несправностей, які можуть виникнути.