Як зробити маску ніндзя.

Хто сказав, що в ніндзя більше не грають? Грають і більш того, тренуються їх техніці, освоюють ази володіння древнім видом зброї, а деякі вбивають місяці й роки на те, щоб з легкістю долати високі перешкоди. Звичайно, для всього цього не обов'язково мати костюм, який не видно в ночі і який приховує тіло від сторонніх очей, але заради інтересу та забави знамениту маску ніндзя зробити можна.
Інструкція
1
Візьміть звичайну однотонну футболку темно-синього або чорного кольору. Виверніть її навиворіт. Просуньте голову в комір футболки, залишивши її на голові так, щоб задня частина футболки перебувала знизу, під підборіддям.
2
Розправте рукава футболки, відведіть їх назад і зв'яжіть в вузол на потилиці так, щоб спереду на обличчі нижня частина футболки опинилася під носом.
3
Натягніть верхній край коміра на лоб і подверніте всередину. Залиште якомога менше простору, довівши край коміра до самих брів.
4
Візьміться за тканину футболки трохи нижче підборіддя і натягніть її на обличчя, приховуючи ніс. Заправте виступаючі краї коміра всередину. Дотичні краю верхньої і нижньої частин (справа і зліва від очей) повинні щільно складатися і облягати особа. Прийміть загрозливу позу тепер ви ніндзя .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v0dPU-xpqQQ