Як зробити лицарський шолом. зробити ірокез на шолом своїми руками.

Чарівна і безтурботна пора, звана дитинством, дуже швидкоплинна. І те, якою вона залишиться в пам'яті вашого малюка, цілком залежить від вас. Всі малюки страшенно люблять свята і казки. І звичайно, будь-який хлопчисько представляє себе відважним лицарем і мріє про лицарські турніри, де він безстрашно б'ється з грізним противником і природно, виходить переможцем. Але жоден лицар не зможе брати участь в турнірі, якщо у нього немає лицарського шолома.
Вам знадобиться
  • - щільний картон;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - бронзова або срібна фарба з аерозольного балончика.
Інструкція
1
Виміряйте окружність голови малюка. Виріжте прямокутник з щільного картону. Довжина цього прямокутника повинна бути на 10 сантиметрів більше, ніж окружність голови. Ширина залежить від того, якою буде висота шолома, але в будь-якому випадку, вона повинна бути більше 30 сантиметрів.
2
Позначте центр прямокутника.
3
Намалюйте олівцем забрало у вигляді перевернутої буква «П». Розмір забрала повинен порівнюватися з шириною особи вашого «лицаря». Виріжте ножицями забрало і відігніть його.
4
Зробіть з картонного прямокутника циліндр і склейте бічні сторони. При цьому забрало опиниться в центрі шолома. Намалюйте на картоні коло діаметром, рівним діаметру циліндра.
5
Прірісуйте до отриманого колі прямокутники («вушка»), на яких верхівка шолома буде кріпитися до боковин.
6
Зробіть отвір в центрі кола. Візьміть клей, намажте їм «вушка» і приклейте верхівку до боковин.
7
Вставте перо в отвір в центрі верхівки шолома. Шолом готовий. З такими обладунками лицаря чекає перемога!