Як перевірити інтернет на телефоні.

Інтернет може знадобитися в будь-який момент, тому іноді необхідно перевіряти настройки в своєму телефоні, щоб не опинитися без необхідної інформації в потрібний час. У разі, якщо ви сумніваєтеся, в якому стані знаходяться інтернет-настройки, просто запитайте у оператора нові. Вони встановляться в телефоні автоматично, нічого налаштовувати спеціально не буде потрібне.
Інструкція
1
Оператор зв'язку "Мегафон" надає свої настройки за безкоштовним номером 0500. Наберіть його, натисніть клавішу виклику, а потім дотримуйтесь голосових підказок. Крім того, існує номер 5049, на який ви можете відправити смс-повідомлення з текстом 1 і отримати автоматичні настройки. Також є можливість отримати настройки, заповнивши спеціальну форму на офіційному сайті компанії або звернувшись до Центру обслуговування абонентів.
2
"Білайн" дає можливість підключити інтернет двома способами: за номером * 110 * 181 # і * 110 * 111 #. Різниця між ними в тому, що перший номер здійснює підключення через GPRS, а другий - без. Зверніть увагу на те, що після відправки запиту по одному з цих номерів необхідно виконати так звану "перезавантаження" телефону (тобто спочатку вимкніть свій телефон, а потім знову ввімкніть) .мобільний телефон. Це потрібно зробити для того, щоб відбулася реєстрація телефону в мережі GPRS.
3
За безкоштовним номером 0876 можна отримати інтернет-настройки у оператора зв'язку "МТС". Також можна це зробити безпосередньо на сайті компанії (просто введіть свій номер в спеціально відведеному для цього поле), в офісі або за допомогою короткого номера 1234. Потрібно лише відправити на нього повідомлення, що не містить тексту.
Корисна порада
Якщо ви впевнені, що настройки інтернет вже є у вашому телефоні, просто виберіть потрібний профіль в налаштуваннях.