Як прочитати вхідне повідомлення.

Технологія читання вхідних смс залежить від моделі телефону. Але в цілому порядок дій приблизно однаковий. Нові повідомлення найчастіше доступні при натисканні клавіші входу в меню. В інших випадках необхідно перейти в його розділ для повідомлень і відкрити відповідну папку.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон.
Інструкція
1
Якщо на екрані вашого телефону є інформація про непрочитані повідомлення, розблокуйте клавіатуру (залежно від моделі апарата це може бути натискання клавіші «*», «с» або інший) і натисніть на кнопку, з якою пов'язана команда входу в меню.Еслі повідомлення одне, воно відразу відкриється. Якщо їх кілька, ви потрапите в папку вхідних повідомлень і зможете по черзі прочитати все в будь-якому вибраному вами порядке.Для цього потрібно за допомогою клавіатури (стрелочек «вгору» і «вниз» чи інших клавіш залежно від телефону) вибрати повідомлення і натиснути на клавішу входу в меню і вибору команд.
2
Якщо ваш телефон не надає можливості входу прямо в повідомлення або папку, якщо їх декілька, або ви випадково натиснули на клавішу «відбій» (після цього вхід прямо в повідомлення або папку не доступний), відкрийте меню та виберіть розділ для смс. Зазвичай він позначається текстом (смс або ті ж букви латиницею, повідомлення тощо) та відкрийте його.
3
Потім виберіть, якщо модель телефону передбачає вибір між смс і ммс, підрозділ для смс, відкрийте його, а в нього - папку для вхідних повідомлень.
4
Відкрийте папку, виберіть цікавить повідомлення і відкрийте його натисканням клавіші входу в меню і його раздели.Текст повідомлення з'явиться у вас на екрані.