Модні танці: Як оволодіти мистецтвом.

Не секрет, що пити водопровідну воду в первісному вигляді або використовувати її для приготування їжі вкрай небажано. Якщо ви наберете трохи води в банку або іншу ємність і залишите на якийсь час, то побачите на дні банки домішки іржі і піску, які не розчиняються у воді. У водопровідній трубі неминуче присутній і домішка хлору.

Вважається, що воду можна очистити від неї, давши відстоятися. Однак хлор, пісок і іржа - це не єдині забруднення, крім них в воді присутні й інші шкідливі речовини: пестициди, солі міді, цинку, свинцю, а також феноли і нафтопродукти. Можна вживати тільки питну воду в пляшках або задуматися про придбання очисного фільтра для водопровідної води.

Як вибрати фільтр для води

Існують кілька основних критеріїв вибору. Щоб правильно вибрати фільтр для води, слід визначити, який ступінь очищення вам необхідна. Це залежить від ступеня забрудненості води. Звичайно, оцінити її якість на смак неможливо. Ідеальний варіант - хімічний аналіз води в лабораторії. На підставі отриманих даних ви зможете зрозуміти, який фільтр вам потрібен. Якщо вода відносно чиста, буде цілком достатньо механічної фільтрації. Втім, ви можете діяти на свій розсуд і придбати установку, яка забезпечить максимальний рівень очистки. Ще одна характеристика, яку потрібно врахувати, щоб правильно вибрати фільтр для води - його продуктивність. Вона залежить від того, скільки очищеної води в день вам необхідно. Якщо кількість невелика (до 5 літрів), вистачить насадки на кран або фільтра-глечика. В іншому випадку вам краще скористатися стаціонарним фільтром.

Як правильно вибрати фільтр для води: різновиди фільтрів

Фільтр-насадка на кран має невеликі розміри і досить низьку вартість. Крім того, пристрій є переносним. З недоліків цього фільтра можна відзначити низьку продуктивність. До того ж, на додаток до насадки вимагається ємність, щоб зберігати очищену воду. Такий фільтр зручний для офісів, а також приватних будинків. Схожими характеристиками володіє накопичувальний фільтр-глечик. Він також є компактним і недорогим. Вода, залита в нього, проходить через сорбирующие шар і надходить у нижню частину глечика в очищеному вигляді. Після певного терміну експлуатації фільтр необхідно міняти. Максимальний обсяг фільтра-глечика становить 1,7 літра. Фільтр на мийку - це стаціонарний пристрій. На мийці або стіні встановлюється водоочищувач, від якого проводять гнучкий шланг. Коли необхідно набрати відфільтрованої води, шланг надягають на кран. Найвищу ступінь очищення дає осмотичний фільтр. Фільтр вбудовують в водопровід, а над раковиною розміщують окремий кран, з якого будуть текти чиста вода. Установкою цього фільтра повинні займатися фахівці. Осмотическая установка має досить високу ціну, однак дозволяє отримати велику кількість чистої води в будь-який час.