Як зробити ромб з паперу.

Робити незвичні і красиві фігурки з паперу не так важко, як на перший погляд може здатися. Мистецтву оригамі легко навчити навіть маленьких дітей. Спочатку сам процес може здатися складним, тому не варто починати відразу з таких фігур, як «дракон» або «журавель». Навчання необхідно починати з простих фігур. Спробуйте зробити простий ромб з паперу .
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і виріжте з нього рівний квадрат. Покладіть отриманий квадрат прямо перед собою і складіть його навпіл. Акуратно проведіть рукою або лінійкою, щоб отримати рівний згин. Потім складіть два рази по діагоналі.
2
Важливо зауважити, що в результаті складання аркуша паперу поздовжні згини повинні піти всередину і зустрітися там один з одним. Таким чином, у вас вийде рівна трикутна фігурка. Все складки в ній будуть всередині.
3
Зігніть вгору кути верхнього шару паперу . Переверніть саму фігуру і знову складіть згинами всередину. В результаті у вас вийде фігурка, в якій всі зрізи паперу зустрічатимуться посередині. Відігніть перший кут таким чином, щоб в результаті вийшов ромб з рівною складкою в центрі.
4
Ромб - проста фігурка, тому є ще спосіб, як його зробити. Для цього також необхідний рівний квадратний аркуш паперу . Складіть лист навпіл на себе. Складіть ще раз справа наліво, щоб отримати зрізи зліва. Розгорніть один раз.
5
Правий кут загніть вниз до центрального згину. Переверніть і повторіть операцію. Внизу утворився кишеню. Засуньте руку в кишеню і переверніть заготовку, щоб ліва сторона виявилася зверху.
6
Розгладьте і покладіть отриманий квадрат таким чином, щоб кут зі зрізами дивився на вас. Верхні кути зігніть до центру з правого і з лівого боку. Отримані кути відкрийте і загорніть усередину. Переверніть і зробіть те ж саме. У вас вийшов ромб з більшою верхньою стороною, на який можна дивитися з чотирьох сторін.