Як провести телефон в квартиру. Провести телефон в квартиру Москва.

Порядок дій для проведення телефону в квартиру і набір необхідних документів залежить від конкретного оператора місцевої стаціонарного телефонного зв'язку вашого регіону. У більшості випадків доведеться звернутися в Центр обслуговування абонентів (послуг зв'язку) і написати заяву. Після цього буде проведена перевірка технічної можливості встановлення телефону у вашому житло.
Інструкція
1
Зверніться в найближчий центр послуг зв'язку (обслуговування абонентів) вашого регіонального телефонного оператора. Список необхідних документів можна уточнити безпосередньо у вузлі або при дзвінку за контактним телефону.Где-то для першого візиту достатньо паспорта з реєстрацією за місцем проживання в квартирі, куди планується провести телефон. А, наприклад, в Санкт-Петербурзі потрібні також правовстановлюючі документи на жілье.В Москві є можливість залишити заявку через інтернет безпосередньо на сайті МГТС.
2
Після отримання відповіді про технічну можливість установки телефону в квартиру укладіть договір і оплатіть послуги з підключення. Розмір оплати залежить від тарифів конкретного провайдера.Вам призначать день, коли в квартиру прийде майстер, який проведе туди телефонну лінію і встановить необхідну кількість розеток, зробить розводку по квартіре.Все ці подробиці обговоріть в центрі обслуговування при оформленні замовлення: скільки розеток потрібно, в яких місцях, як це відіб'ється на ціні т. п.
3
У призначений день дочекайтеся майстра і забезпечте йому доступ в квартиру і в місця, де пролягатиме кабель. При необхідності закупите до цього часу необхідні матеріали (наприклад, кріплення).
Корисна порада
У ряді великих міст поряд з міським оператором фіксованого зв'язку можуть пропонувати аналогічну послугу і інші компанії, зокрема, в Москві це ряд інтернет-провайдерів. Тарифи на стаціонарний телефонний зв'язок у них зазвичай співставні з МГТС. При наявності технічної можливості проведення інтернету в вашу квартиру телефон від того ж провайдера зазвичай можна провести теж.
На інтернет-сторінках можуть знаходитися різні матеріали : текст, зображення, посилання на сторонні ресурси. Займаючись оформленням сайта, ви повинні знати, як додавати новий контент.
Інструкція
1
Для прикладу розглянуто додавання матеріалів на сайти в системі Ucoz. Авторизуйтесь на сайті під аккаунтом, наділеним правами адміністратора. В меню «Загальні» викличте команду «Вхід в панель управління», підтвердивши дії паролем і перевірочним кодом.
2
Щоб додати нову сторінку і розмістити на ній матеріал, виберіть у лівій частині вікна розділ «Редактор сторінок» і підрозділ «Управління сторінками сайту». Ви потрапите на сторінку «Управління матеріалами». Натисніть на ній кнопку «Додати сторінку», розташовану в правому верхньому куті.
3
Відкриється нова вкладка. Введіть на ній назву сторінки. В поле "Вміст сторінки» розмістіть новий матеріал. Ви можете ввести текст безпосередньо в порожнє поле або скопіювати і вставити його з іншого джерела. Для оформлення тексту скористайтеся інструментами «Абзац», «Шрифт», «Розмір» і так далі.
4
Додати зображення можна кількома способами. Його можна завантажити на свій сайт або на сторонній обмінник. Для першого варіанту в меню «Інструменти» виберіть пункт «Файловий менеджер», відкриється нове вікно. Натисніть в ньому на кнопку «Обзор», вкажіть шлях до зображення, збереженого на вашому комп'ютері, клікніть по кнопці ОК і дочекайтеся закінчення завантаження.
5
Повернувшись на сторінку редагування матеріалів, натисніть на кнопку «Зображення» у вигляді мініатюрної картинки, відкриється нове вікно. Натисніть в ньому на значок у вигляді папки в поле «Шлях» і виберіть в «файловий менеджер» щойно завантажене зображення. Задайте додаткові параметри (рамка, положення на сторінці) і натисніть кнопку «Вставити».
6
Якщо вирішите скористатися стороннім хостингом, вставте посилання на зображення в тому форматі, який вам підходить, не змінюючи код. Вставка посилань відбувається за тим же принципом. Використовуйте BB-коди для оформлення адрес інтернет-сторінок і пояснень до них (або HTML-код, якщо ви вибрали даний режим). Після внесення всіх змін натисніть на кнопку «Зберегти». Якщо не впевнені в тому, що все правильно оформили, відзначте в опціях маркером поле «Вміст сторінки тимчасово недоступно для перегляду».
7
Щоб доповнити новим матеріалом вже наявну сторінку, замість кнопки «Додати сторінку» в розділі «Управління сторінками сайту», натисніть на кнопку в вигляді гайкового ключа навпроти назви тієї сторінки, яку хочете відредагувати.