Як розбити файл на архіви.

Інтернет надав нам масу можливостей, в тому числі і швидка передача даних на великі відстані. Але далеко не завжди вдається передати файл цілком. І не всі файл ообменние ресурси дозволяють розміщувати файл и будь-яких форматів. Для того, щоб уникнути труднощів з передачею даних в мережі інтернет, файл и розбивають на архіви.
Вам знадобиться
  • WinRar
  • Total Commander
Інструкція
1
Само собою, розбивати сам файл , а потім архівувати кожну частину окремо, справа довга і невдячна. На щастя, існують програми, які можуть автоматично розбивати файл и на архіви.
2
Скачайте і встановіть популярний архіватор WinRar. Перезавантажте комп'ютер, щоб система внесла дані про встановлену програмі в реєстр. Виберіть файл , який потрібно розбити на архіви. Клікніть правою кнопкою по файл у і виберіть пункт "Додати до архіву». У меню, знайдіть зверху пункт «Загальні» або «General». В лівому нижньому кутку ви побачите рядок «Розділити на томи розміром». Вкажіть бажаний розмір кожного тому і натисніть кнопку «Oк».
3
Скачайте і встановіть програму Total Commander. Відкрийте її і знайдіть потрібний файл . У лівому верхньому куті програми знайдіть і відкрийте меню «Файли». Клацніть по пункту "Розбити файл ». Перед вами відкриється меню, в якому необхідно вказати розмір частин після ділення файл а і шлях збереження кінцевих частин. Після цього відкрийте каталог, який містить розбитий файл , і заархівуйте їх.