Як вибрати крісло.

Розслабитися в затишному і зручному кріслі люблять усі. Мабуть, проводити час в кріслі навіть приємніше, ніж на дивані, який, незважаючи на всю свою зручність, розрахований на кілька людей. Крісло ж призначається тільки для вас. Вибирати цей атрибут меблів варто дуже уважно.

Характеристики Правильно вибрати крісло не так просто, як здається. Щоб знайти меблі, яка підійде саме вам, необхідно врахувати безліч характеристик.

  • Зверніть увагу на глибину сидіння, кут його нахилу, а також кут нахилу спинки.
  • Необхідно врахувати також жорсткість спинки і сидіння.
  • Враховуйте, що вага тіла повинен рівномірно розподілятися по площі спинки і сидіння.
  • Не забудьте перевірити усадку крісла при сидінні.
  • Важливим фактором є висота крісла і його спинки.
  • Не останню роль грає і зовнішній вигляд крісла, яке повинно гармонійно вписатися в інтер'єр. Для цього слід вибрати предмет меблів, виконаний в підходящому стилі і кольорі.
  • Вибираючи крісло, необхідно врахувати його розміри і форму, а також матеріал оббивки.

Звичайно, перш за все, варто орієнтуватися на власні уподобання і матеріальні можливості. Крім того, крісло повинно поєднуватися з іншими меблями в вашому домі.

Як правильно вибрати крісло: рекомендації

В першу чергу звертайте увагу на пружність крісла. Якщо сидіння здається вам затишним і м'яким, коли ви тільки опустилися на нього, але в міру збільшення навантаження ви відчуваєте все велику пружність - це дуже вдале крісло. До речі, найзручнішим варіантом вважається крісло, спинка якого є більш пружною, ніж сидіння. При виборі крісла обов'язково дізнайтеся у продавця, який матеріал використаний в якості наповнювача. Щоб правильно вибрати крісло, слід звернути особливу увагу на пружинний механізм, який відповідає за пружинистий ефект. Від його якості буде залежати, наскільки швидко просяде крісло. Варто відзначити, що дійсно якісні вироби не втрачають пружною ефекту багато років. Зверніть увагу і на оббивку крісла, точніше, на її стійкість до забруднень. З'ясуйте, які засоби можна використовувати при чищенні. Якщо ви страждаєте на алергію на пил, краще всього вибрати модель з оббивкою зі шкіри або шкірозамінника.