Як зробити запрошення в photoshop. Як зробити запрошення в фотошопі.

Жодне повноцінне торжество, на яке люди очікують гостей, не обходиться без гарних святкових запрошень. Запрошення на свято - це вже частина свята, вони готують людей до вашого події, створюють у них особливе передсвятковий настрій, і саме тому так важливо створити незвичайні і красиві запрошення, використовуючи для цього графічний редактор Photoshop.
Інструкція
1
Залежно від того, на яке свято ви збираєтеся запрошувати гостей - на весілля, на ювілей, або на дитячий день народження - ви можете скачати з інтернету шаблони тематичних запрошень. Також ви можете намалювати запрошення з нуля.
2
Підійдіть до процесу розробки дизайну запрошень творчо - придумайте фоновий малюнок, візерунки, написи, а також саму структуру запрошення, яке може мати вигляд, як простий картки, так і двохсторінковій листівки. Однак, якщо ви не маєте навичок роботи в Фотошопі, скористайтеся готовими шаблонами запрошень.
3
Скачайте шаблон, дизайн якого вам сподобається, а потім відкрийте його в Adobe Photosop. Ви побачите розгортку майбутнього запрошення і форми, заготовлені для написів. Підпишіть запрошення - для цього на панелі інструментів в Фотошопі виберіть опцію Horizontal Type Tool.
4
Клацніть лівою клавішею миші в початок рядка, куди ви повинні вписати свій текст, і потім виберіть відповідний красивий шрифт із списку шрифтів. Встановіть потрібний колір і розмір шрифту, а потім впишіть імена запрошуваних гостей і безпосередньо сам текст запрошення.
5
Не забудьте підписатися. При необхідності пересуньте текстовий шар, подстроив його під становище рядків запрошення, використовуючи опцію Move Tool. Заповнивши всі рядки шаблону, роздрукуйте його на кольоровому принтері, вибравши в меню File опцію Print.
6
Якщо у вас в шаблоні є і лицьова сторона запрошення, переверніть роздрукований аркуш і знову вставте в принтер. Надрукуйте лицьову сторону запрошення. Потім виріжте запрошення по контуру і зігніть.