Як зробити запрошувальні для дня народження.

День народження - це завжди особливе свято, будь то день народження дитини або дорослого. Одним з аспектів підготовки до святкування є створення запрошень карток, які розсилаються гостям. Особливу увагу приділити запрошеннями варто, якщо святкується день народження дитини: підготовка запрошень може стати для іменинника відмінним тренуванням творчого мислення. Оригінальні листівки, зроблені власними руками, сподобаються всім гостям, яких ви хочете побачити на торжестві.
Інструкція
1
Придумайте такі запрошення, які допоможуть гостям надовго зберегти приємні спогади про ваше свято. Спільно з дитиною обговоріть, що саме ви напишете і намалюєте на запрошеннях на картках - запропонуйте малюкові самому визначити, як будуть виглядати листівки.
2
В запрошувальні квитки обов'язково впишіть адресу, за якою буде проходити святкування, а також дату і час, до якого гостям потрібно підходити до вас. Також впишіть в запрошення свій контактний телефон та орієнтовний час закінчення свята.
3
Якщо день народження проводиться в якомусь певному стилі, напишіть про це в запрошенні, щоб гості могли підготуватися.
4
Оформляйте запрошення акварельними і гуашевими фарбами, фломастерами, кольоровими олівцями, яскравими наклейками і малюнками. Спільно з дитиною прикрасьте запрошувальні квитки блискітками і стрічками, використовуйте для декорування фольгу, аплікації, обгортки від цукерок, і багато іншого.
5
Дитина може залишити на запрошенні свій підпис або відбиток пальця.
6
Готові квитки вручайте батькам дітей, якщо гості ще маленькі, або самим дітям, якщо вони вже досить дорослі. Оригінально оформлені запрошення змусять майбутніх гостей з нетерпінням чекати вашого свята.
Якщо вас коли-небудь забували запросити на свято чи запрошували так, що не виникало особливого бажання піти, то напевно ви, пам'ятаючи про такі моменти, задовго до дня свого народження не раз замислювалися про те, як краще покликати гостей.
Вам знадобиться
  • - поштові листівки,
  • - телефон (стільниковий або стаціонарний міський),
  • - комп'ютер з підключенням до мережі інтернет.
Інструкція
1
Повідомте про святкування кожному особисто - це найнадійніший, ввічливий і дохідливий спосіб запрошення. Це виключає плутанину, пов'язану з часом і місцем, а також вносить ясність в питання про те, що ж вам подарувати (якщо, звичайно, ви не забудете повідомити друзям про це). Однак це може бути важко виконати, якщо ви - жителі мегаполісу, ритм життя в якому якраз і передбачає особисту зустріч друзів тільки з приводу значних подій.
2
Покличте на допомогу незамінні засоби комунікації, грамотно використовуючи які, ви забезпечите на свій день народження повну явку запрошених гостей і відмінний настрій. Телефон (мобільний або домашній) не гірше особистої зустрічі допоможе вам проінформувати друзів про майбутню вечірці в вашу честь. Тільки не робіть поширену помилку, зателефонувавши комусь одному і попросивши сказати про це всім передбачуваним гостям, а краще наберіть номер кожного! А смс-повідомлення у віршованій формі - ще один відмінний спосіб підняти друзям настрій і зафіксувати дату та час в пам'яті їх телефонів.
3
Подумайте про запрошення в вигляді зворушливих поштових послань. Вашим друзям і близьким доставлять особливу радість запрошення листівки, над створенням яких ви гнули спину весь вечір. Відправте їх за справжньою, а не електронною, поштою. Правда, тут є небезпека: брак у відділеннях зв'язку листонош, у зв'язку з чим послання може прийти пізніше, загубитися. Поштові скриньки також іноді розкриваються місцевими хуліганами ... Тоді відправте їм телеграму на веселому бланку - це точно стане приводом для обговорення та увійде в літопис вашої дружби, як саме нестандартне запрошення.
4
Удайтеся до допомоги соціальної мережі. Створіть групу і запросіть в неї всіх, кого бажаєте бачити у себе на дні народженні. На цій сторінці викладіть програму або вона може бути створена колективно. Меню також дає простір для спільної творчості. Не забудьте про подарунковому списку, він має право на життя і полегшить завдання запрошених з придбання подарунка іменинникові.
5
зникнемо з поля зору своїх друзів і близьких за місяць до свого народження . Тоді вони занепокояться і зберуть «оргкомітет» із з'ясування причин раптового вашого зникнення. А там вже можна і разом їх усіх запросити. Спосіб кілька екстремальний, але працює! Справжні друзі завжди пам'ятають про вашому дні народження та приходять вас привітати самі, але кожному з них буде приємно почути, що без нього свято навіть не почнеться!
Корисна порада
Складіть заздалегідь на папері список гостей, яких ви хочете запросити на святкування. Інакше зможете когось забути і тим самим образити цю людину.