Як зробити посилання в блогах.

Посилання в блозі, крім стандартного копіювання адреси з адресного рядка, можуть мати найрізноманітніший вигляд, в тому числі можуть ховатися навіть в точках і прогалинах. Для такого оформлення вам потрібно оформити посилання за допомогою HTML-тегів.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб оформлення посилання: Ваш текст . В цьому випадку вона буде зашифрована в текст посилання, а адреса видно не буде.
2
При такому оформленні: текст - посилання, захована в тексті, відкриється в новому вікні.
3
Ви можете додати коментар до заслання, яка відкриється в новому вікні. В такому випадку оформлення посилання буде мати наступний вигляд: текст
4
Щоб посиланням стала картинка, використовуйте такий код: . При наведенні на неї з'явиться пояснювальний текст, а посилання відкриється в новому вікні.
5
Ви можете дати посилання не тільки на сайт, але і на поштову адресу. В такому випадку використовуйте код: Написати мені e-mail . В результаті по натисканні на посилання буде відкриватися поштова програма, налаштована у відвідувача сторінки за замовчуванням, а в полі «Адреса» буде вказаний ваш поштову адресу. При натисканні правої кнопки миші ваш читач зможе скопіювати ваш і-мейл і написати через інший поштовий сервіс.
Зверніть увагу
При створенні повідомлення вигляд повинен бути не «Візуальний редактор», а HTML. Перед додаванням повідомлення в блог обов'язково відкрийте кнопку «Предпросмотр» або «Прев'ю», щоб помітити помилки введення тегів.