Як зробити поличку для книг.

У кожному будинку знайдеться чимало книг , журналів, сувенірів і дрібничок, які ніде зберігати, і проблему зі зберіганням подібних речей можуть вирішити зручні і функціональні полички. Виготовити поличку для книг ви зможете власними руками, так як конструкція полички проста, і не вимагає специфічних знань з конструювання меблів. Зібрати книжкову полицю і прикріпити її на стіну ви можете різними способами.
Інструкція
1
Довговічні і красиві полички виходять з декоративних меблевих щитів. При необхідності ви можете виготовити такі щити самостійно, склеюючи разом бруски деревини, оброблені рубанком і ножівкою, але сьогодні практично повсюдно клеєний меблевий щит можна придбати в магазині.
2
Куплений щит необхідно обробити - ретельно відшліфуйте його наждачним папером вручну або за допомогою шліфувальної машинки, а потім обробіть краю, скруглив їх за допомогою тієї ж шліфувальної машинки або електрорубанка.
3
Обробивши відріз щита потрібного розміру, ви можете додатково прикрасити його планкою з декоративним малюнком - виріжте на дереві традиційні орнаменти та візерунки, або переведіть на дерево малюнок, а потім розпишіть майбутню поличку фарбами. Наносити орнамент на виріб зручно за трафаретом, який необхідно розробити і роздрукувати на комп'ютері.
4
Є ще один метод виготовлення полички, доступний навіть недосвідченим майстрам - для цього вам буде потрібно дві оброблених дощечки однакового розміру і дві дерев'яних котушки від ниток. Переконайтеся, що ваші дошки мають однаковий розмір, відшліфуйте їх поверхні і закруглите краю.
5
Покрийте поверхню дощок морилкою і в кожній дошці просвердлите по чотири кутових отвори. Поверхня дощок поверх висохлої морилки ви можете покрити лаком або натерти воском, а потім відполірувати м'якою тканиною.
6
Через отвори поличок проденьте міцний шнур, простягаючи його між дошками через дерев'яні котушки. На обох кінцях шнура зав'яжіть вузлики і, вбивши в стіну два цвяха, повісьте полку. Книжкова полиця готова.