Як розрізати трек.

В інтернеті все частіше з'являються записи виступи відомих виконавців, які представляють собою єдину доріжку. Не дивно, що у багатьох слухачів виникає бажання вирізати із загального треку окремі елементи для подальшого прослуховування. Та й як дзвінок на мобільний телефон не поставиш цілий трек, який займає 200-300 Мбайт на флешці.
Вам знадобиться
  • Movie Maker
  • Sound Forge
Інструкція
1
Компанія Microsoft впровадила в операційну систему Windows XP чудову програму під назвою Movie Maker. Незважаючи на назву, вона мало придатна для роботи з відео, т.к. якість вихідної записи залишає бажати кращого. А ось для нарізки аудиотреков програма є однією з кращих і зручних. Запустіть Microsoft Movie Maker. Відкрийте меню «Файли», знайдіть пункт «Імпорт файлу» і виберіть трек, який плануєте розрізати. Лівою кнопкою миші виділіть на смузі візуалізації частина треку , яку потрібно видалити, і натисніть «Delete». Повторіть цю операцію до тих пір, поки не залишиться тільки тих елементів, які потрібно залишити. Натисніть Ctrl + S і виберіть каталог для збереження кінцевого файлу.
2
Якщо у вас встановлена операційна система Windows Vista або Seven, то доведеться скористатися іншою програмою. Скачайте і встановіть Sound Forge. Версію програми виберіть в залежності від вашої операційної системи. Принцип ваших дій буде аналогічний алгоритму, описаного в попередньому кроці.