Як вибрати посуд.

Працювати на кухні з якісною, зручною і красивою посудом набагато приємніше. Кухонний посуд можна класифікувати за технологією виготовлення, матеріалом, з якого вона зроблена, зовнішнім виглядом. Купуючи посуд, в першу чергу, слід дізнатися, з чого вона виготовлена.

Як вибрати посуд з безпечного матеріалу Щоб правильно вибрати посуд, слід врахувати переваги і недоліки матеріалу, з якого вона зроблена.

  • Хімічно стійкої і безпечної для використання є емальований посуд. Її можна застосовувати для приготування їжі або зберігання продуктів, а також для засолок і маринадів. Це відмінний варіант для приготування рідких страв. Посудом можна користуватися, якщо не пошкоджена емаль, в іншому випадку від неї краще відмовитися, так як до «оголеному» металу починає проникати волога, і починається корозія.
  • У посуді з алюмінію не варто готувати кислі та гострі страви, а також зберігати в ній продукти, так як в їжу можуть потрапити солі алюмінію, вкрай шкідливі для організму.
  • Досить популярною є посуд із нержавіючої сталі, яка стійка до окислення і зовнішніх впливів, до того ж вона дозволяє зберігати всі корисні властивості продуктів під час приготування. У ній їжа може зберігати досить довго. Єдиним мінусом такого посуду є вміст у ній алергену - нікелю, тому її не варто використовувати часто.
  • Смажити і тушкувати можна в чавунної посуді, яка повільно нагрівається і остигає, до того ж, є стійкою до пригорянню.
  • Також відмінним варіантом для смаження є тефлоновий посуд. При цьому необов'язково використовувати масло, так як їжа не пригорає завдяки особливому покриттю. Щоб не пошкодити його, при роботі з таким посудом слід користуватися пластиковою або дерев'яною лопаткою.
  • Готувати і подавати їжу можна в скляному посуді. Вона відмінно зберігає тепло і є екологічно чистою. Якщо ви збираєтеся використовувати скляний посуд для приготування їжі, врахуйте, що вона повинна бути зроблена з жароміцного скла.

Як правильно вибрати посуд: кілька порад

При виборі каструль і сковорід звертайте увагу на товщину металу. Краще всього використовувати посуд, стінки якої товщі 2 мм, так як тонкий метал піддається деформації при охолодженні і нагреве.Чтоби правильно вибрати посуд з тефлоновим покриттям, слід пам'ятати, що дешеві моделі зовні покриті неякісної фарбою, яка тьмяніє і вигоряє досить швидко. Посуд з пластмасовими ручками підходить для електричних плит, так як на газовій плиті вони нагріваються і виділяють неприємний запах паленої пластмаси. Якщо ви збираєтеся готувати їжу в мікрохвильовій печі, врахуйте, що звичайну металеву посуд використовувати не можна. Вам знадобиться керамічна або скляна посуд.