Як зробити підставку з дерева.

У домашньому господарстві можуть придатися найрізноманітніші предмети, особливо, коли мова йде про кухню, де господині нерідко потрібна допомога. Серед різних кухонних аксесуарів, що полегшують життя в родині, зустрічаються підставки під гаряче, на які можна поставити гарячі каструлі, тарілки, кружки і чайники, не пошкодивши поверхню стола. Не обов'язково купувати підставку під гаряче в магазині - ви можете виготовити дерев'яну підставку вручну всього за годину вільного часу.
Інструкція
1
Як матеріал використовуйте бамбук або дерев'яну дошку, а також міцні нитки і намистини. Підготуйте інструменти - лобзик для розпилювання дерева, дриль, здатна працювати на малих обертах, і набір тонких свердел діаметром 1-1,5 мм. Замість тонкого свердла можна використовувати гравер або бор-машинку.
2
Вам буде потрібно дошка товщиною 1 см і довжиною около18-20 см, а завширшки близько 13-15 см. Для початку намалюйте креслення майбутньої підставки, визначивши, зі скількох паличок вона складатиметься. Перенесіть креслення на вашу дошку, разметив її для розпилу.
3
Зафіксуйте дошку і за допомогою лобзика випиляєте потрібну кількість паличок, а потім візьміть дриль з тонким свердлом і акуратно просвердлите в кожній паличці по два отвори - по одному отвору на обох кінцях.
4
Після цього візьміть наждачний папір і ретельно ошкурьте поверхню дощечок, а потім відшліфуйте їх дрібною шкіркою. Підготуйте декоративні намистинки діаметром 4-5 мм і починайте збирати підставку - через отвори в дощечках послідовно продергівалі міцну нитку або волосінь, між дощечками надягаючи на волосінь намистини.
5
Повністю протягнувши нитку через всі дощечки, затягніть її і зав'яжіть на міцний вузол. Готову підставку ви можете покрити морилкою або будь-який інший просоченням по дереву, і потім її можна використовувати в кухонному побуті.