Як зробити планер з картону. Як з картону зробити планер.

Іграшкові літачки залучають і дітей і дорослих, що бажають запустити іграшку в небо, але фабричні літаки і планери коштують чимало, а паперові літачки, які все складали в шкільні роки, не можуть похвалитися хорошою маневреністю . Тим не менш, ви можете зібрати справжній картонний планер з підручних матеріалів, який стане для вас відмінним сувеніром і хорошою іграшкою.
Інструкція
1
Для створення такого планера підготуйте матеріали - паличку для суші, щільний тонкий картон, ножиці, макетний ніж, ластик, клей «Момент», дві канцелярських скріпки, паличку від морозива, нитку, просту гумку і порожній стрижень від кулькової ручки .
2
На картоні расчертите форми майбутнього крила, хвоста, і двох стабілізаторів овальної форми. Виріжте всі деталі, орієнтуючись за розміром на довжину палички для суші. Паличка буде фюзеляжем вашого літака.
3
Ширина стабілізаторів повинна дорівнювати ширині хвоста. Приклейте за допомогою супер-клею до тонкого кінчика палички для суші хвіст з картону. Дочекайтеся висихання клею, після чого відріжте від стірательной гумки два однакових прямокутних шматочка, товщиною не перевищують товщину фюзеляжу.
4
З кульковою ручки витягніть стрижень і відріжте від нього шматочок, перевищує довжиною розмір брусків з стірательной гумки. В обрізок ластику застроміть вийшла трубочку, попередньо виконавши в ластику отвір шилом або голкою. У вас вийшов підшипник.
5
Візьміть міцну нитку і примотати до фюзеляжу вийшов підшипник і другий шматочок ластику. Щільно прикрутивши деталь до палички, зав'яжіть нитку.
6
Канцелярські скріпки зігніть, щоб вони придбали форму гачків, а потім протягніть перший гачок в підшипник на носі планера (ніс збігається з широкою стороною палички для суші), а другий гачок застроміть в ластик, прикріплений ближче до хвоста. Протилежний кінець другого гачка загніть, уперши його в паличку-фюзеляж. Гачок, встромлений в підшипник на носі, повинен вільно обертатися.
7
Тепер зробіть пропелер з палички від морозива, вигинаючи паличку над паром киплячого чайника, або витягніть готовий пропелер з будь-якої іншої іграшки. Візьміть гумку. Пропелер закріпіть на передній частині гачка, вставленого в підшипник, за допомогою клею або жувальної гумки. Зачепите за протилежні гачки гумку так, щоб вона злегка натяглася.
8
Залишилося встановити стабілізатори - зробіть в стабілізаторах розрізи, а також зробіть розріз на хвості. В розрізи хвоста вставте стабілізатори. Планер готовий.