Як зробити перегородку для спальні.

Легкі перегородки в будинку монтуються з гіпсокартону на металевому каркасі. Каркас може бути і дерев'яним, а замість листів гіпсокартону можна використовувати листи фанери, на худий випадок - листи ДВП. Можна також взагалі обшити каркас дошками, але простіше і більш технологічні є використання гіпсокартону на металевому каркасі.
Інструкція
1
Але насамперед, подбайте про двері, якщо така планується. Розміри дверей стандартизовані, однак є ряд типорозмірів «від і до» з деяким кроком.
2
Профіль для монтажу перегородок в перерізі має форму російської «П» і виготовляється з перфорованої стрічки товщиною 0,55-0,8 мм з цинковим покриттям. Профілі виготовляються трьох видів: стоечні (що мають форму «розвиненого швелера»), направляючі (так само мають форму швелера) і уголковие. Слід враховувати, що профілі випускаються різної ширини і спільно використовувати можна тільки однакові по ширині спинки профілі. Але ширина спинки направляючого профілю при ширині спинки стійкового профілю 50 мм (наприклад), складатиме 48,5 мм. Перфорація профілів виконана під боти і дюбеля діаметром 8 мм.
3
В якості екзотики виготовляються і арочні профілі. Так що політ вашої фантазії практично нічим не обмежений.
4
Розмітьте всі елементи майбутнього каркаса і змонтуйте їх. У разі необхідності використовуйте звукоізолюючі матеріали - пінополістирол або мінеральну вату. Наступний крок - монтаж дверної коробки. Не зайвим буде нагадати, що за правилами пожежної безпеки двері мають відкриватися назовні.
5
Після монтажу дверної коробки можна приступати до установки листів гіпсокартону. Наступний етап - вирівнювання поверхні в місцях стику гіпсокартону, обклеювання його шпалерами і якщо є необхідність, монтаж вимикачів і розеток, тільки на заключному етапі, монтаж декоративних накладок дверної коробки і навішування самих дверей.