Як зробити переливаються картинки. переливається картинка написати своє що то.

На форумах, на сайтах і в мережевих блогах люди використовують найрізноманітніші візуальні елементи, щоб посилити ефект написаного тексту або коментаря, продемонструвати свої емоції і донести що-небудь до своїх читачів. Нерідко в повідомленнях в мережі зустрічаються анімовані переливаються і виблискуючі зображення. Створити таке зображення, яке ви зможете помістити в будь-яке своє повідомлення в мережі, нескладно - для цього вам необхідний Фотошоп.
Інструкція
1
Відкрийте картинку, яку ви хочете зробити блискучою, і відкрийте її в Фотошопі. Потім в палітрі шарів продублюйте оригінальний шар (Duplicate Layer). На дублікаті шару створіть ефект нерівній поверхні блискучої наклейки - для цього відкрийте меню фільтрів (Filter) і виберіть опцію Noise> Add Noise.
2
Встановіть відповідні параметри шуму, як в шарі-дублікаті, так і в шарі-оригіналі. Трохи змініть параметри шуму на обох шарах, щоб ефект вийшов більш цікавим. Створіть два нових шари (Create new layer). Потім на панелі інструментів виберіть опцію Pencil і встановіть розмір олівця в 3 пікселі.
3
На одному з порожніх шарів намалюйте блискітки різного розміру і кількості. Після цього для створення відблисків вам потрібно спеціальна кисть у вигляді відблиску. Ви можете знайти її в списку кистей Фотошопа, а можете намалювати самостійно.
4
Намалюйте хрестоподібний відблиск олівцем розміром в 1 піксель, після чого в меню Edit виберіть опцію Define brush. У вас в палітрі кистей з'явиться новий елемент. Для малювання відблисків виберіть білий колір і нанесіть відблиски різного розміру в довільному порядку поверх нанесених на нових шарах точок. Тепер перейдіть в програму Adobe Image Ready, щоб анімувати зображення.
5
Ви побачите панель розкадровки, на якій вже розміщені в одному кадрі всі верстви вашого зображення. Відкрийте палітру шарів і відключіть видимість всіх шарів, крім шару з оригіналом картинки і першого шару з блискітками.
6
Потім створіть ще один кадр, натиснувши відповідну кнопку, і зробіть видимими два інших шари з дублікатом оригіналу і другим типом блискіток. Відрегулюйте час показу кожного кадру - достатньо 0,2 сек. на кадр.
7
Натисніть кнопку «Play», щоб переглянути отриману анімацію. Готову блискучу картинку збережіть в форматі GIF, вибравши в меню команду Save> Optimized.