Як зробити з фото малюнок олівцем. Малюнки квітів олівцем.

Навіть якщо ви не вчилися в художній школі, ви можете з легкістю створити графічний (олівцем) рисунок , який буде радувати око. Є різні способи, щоб перетворити ваше фото в рисунок олівцем. Ми розглянемо простий спосіб, як це здійснити за допомогою програми Photoshop.
Інструкція
1
Отже, ви вже визначилися, з якої фото графії ви будете робити олівцем рисунок . У нашому прикладі це буде фото графия брутального хлопця, яка взята з сайту стокових фото графу.
2
Почнемо з того, що відкриємо фото графию, яку потрібно перетворити на олівцем рисунок , в програмі Photoshop. Для цього, відкривши Фотошоп, натискаємо меню "Файл" (File), в який з'явився віконці тиснемо "Відкрити" (Open) і потім вибираємо фото графию з потрібної папки.
3
Оскільки ми будемо "малювати" простим олівцем, а не кольоровою крейдою, фото графию потрібно зробити чорно-білою. Заходимо в меню "Зображення" (Image), потім вибираємо пункт меню "Режим" (Mode) і далі - "Градації сірого" (Grayscale).
4
Далі з'явиться повідомлення-питання: "Видалити дані квітів"? Відповідаємо ствердно, натиснувши "Скасувати".
5
У результаті ми отримуємо чорно-біле зображення. Поїхали далі.
6
Фотографія в цьому прикладі темнувата, тому її бажано освітлити, щоб олівцем рисунок вийшов більш світлий. Якщо вам потрібно затемнити занадто світле фото або освітлити затемнену фото графию, вибираєте пункт меню "Зображення" (Image), в який з'явився віконці тиснете "Корекція" (Adjustment), а потім вибираєте пункт "Яскравість/Контрастність" (Brightness/Contrast). Якщо ж в цьому немає необхідності, пропускайте цей і наступний пункт і переходите до 9 кроці.
7
Пограємо з яскравістю і контрастністю фото графії. (Зверніть увагу: параметри, які встановлені на цій фото графії, для вас можуть не підійти, тому орієнтуйтеся на своє фото).
8
Отже, у нас повинна вийти освітлена фото графия (див. фото).
9
Тепер переходимо безпосередньо до створення з фото олівцем малюнка. Для цього заходимо в меню "Фільтр" (Filter), в який з'явився віконці вибираємо пункт меню "Різкість" (Sharpen), далі пункт "Контурна різкість" (Unsharp Mask).
10
Попрацюйте з радіусом (Radius) та іншими параметрами - ефектом (Amount) і порогом (Threshold), поки не досягнете ефекту олівцем малюнка, який вас влаштує.
11
Олівцевий рисунок готовий.
12
А ось інший варіант малюнка, більш затемнений (виходить, якщо знову ж пограти з яскравістю і контрастністю).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WIUPr7fmQ-s
Сучасні графічні редактори дають воістину приголомшливі можливості в плані обробки цифрових зображень. Більшість операцій можна виконати буквально в декілька кліків мишею. Є й досить складні завдання, на виконання яких необхідно витратити деякий час. Наприклад, про те, як зробити з фото рисунок олівцем , вам не розповість в двох словах і професіонал. Все залежить від вихідного фото і засобів, що надаються графічним редактором.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте фото в редакторі. Виберіть в меню пункти "File" і "Open", або натисніть "Ctrl + O". В діалозі вкажіть шлях до файлу. Натисніть кнопку "Відкрити".
2
Створіть основний шар з фонового шару. Виберіть в меню "Layer", "New", "Layer From Background". У діалозі натисніть кнопку "OK".
3
Наведіть зображення до відтінків сірого кольору. Виберіть пункти меню "Image", "Adjustments", "Desaturate". Або натисніть клавіші Shift + Ctrl + U.
4
Дублюйте поточний шар два рази. Виберіть пункти меню "Layer" і "Duplicate Layer ...". Повторіть цю операцію.
5
Інвертуйте зображення. Натисніть клавіші Ctrl + I, або послідовно виберіть пункти меню "Image", "Adjustments", "Invert".
6
Змініть режим змішування поточного шару на "Color Dodge". Виберіть відповідний пункт у випадаючому списку вкладки Layers.
7
Застосуйте до шару ефект розмивання. Клікніть по пунктах меню "Filter", "Blur", "Gaussian Blur ...". У діалоговому вікні в полі Radius таке значення, щоб лінії у вікні попереднього перегляду були не дуже великої товщини. Підійде значення в діапазоні 1-3. Натисніть кнопку OK.
8
Злийте верхні шари і інвертуйте отримане зображення. Виберіть пункти меню "Layer" і "Merge Down", або натисніть Ctrl + E. Потім виберіть "Image", "Adjustments", "Invert", або натисніть Ctrl + I.
9
Встановіть кольору переднього і заднього плану. Колір переднього плану повинен бути темно-сірим. Підійде значення # 464646. Колір заднього плану повинен бути майже білим. Підійде значення # f8f8f8.
10
Застосуйте до зображення поточного шару фільтр "Graphic Pen". Виберіть в меню "Filter", "Sketch", "Graphic Pen ...". В поле "Stroke Length" встановіть максимальне значення. Натисніть кнопку OK.
11
Інвертуйте зображення. Виберіть в меню "Image", "Adjustments", "Invert", або натисніть Ctrl + I.
12
Переключите режим змішування шару в "Color Dodge". Виберіть пункт "Color Dodge" в випадаючому списку режимів вкладки Layers.
13
Злийте шари. Виберіть в меню пункти "Layer", "Merge Down". Можна також натиснути комбінацію клавіш Ctrl + E.
14
Збережіть отримане зображення. В меню активуйте пункти "File", "Save As ..." або натисніть клавіші Shift + Ctrl + S. Вкажіть вихідний формат файлу, шлях і ім'я для збереження.
Зверніть увагу
Відразу після відкриття файлу в редакторі, збережіть його копію в форматі PSD. Це дозволити не втратити результати роботи при випадковому закритті редактора, а також не перезаписати вихідне зображення.
Корисна порада
Експериментуйте з квітами переднього і заднього плану, щоб отримати відтінки зображення, ближчі до карандашному малюнку.