Як зробити пазл з своєї фотографії.

Якщо вам подобаються головоломки, і ви любите збирати пазли , але рідко зустрічаєте привабливі картинки для зборки, не біда - спробуйте зробити пазл з власної фотографії в графічному редакторі Adobe Photoshop. Ви можете використовувати текстуру пазла як для декоративного оформлення фотографії, так і для подальшого роздруку і розрізання зображення на головоломку.
Інструкція
1
В Фотошопі відкрийте потрібну фотографію і продублюйте оригінальний шар (Dulpicate Layer). Створіть новий шар, клікнувши на кнопку Create New Layer, утримуючи клавішу Ctrl. Тепер залийте новий шар чорним кольором, використовуючи інструмент заливки (Fill), який ви знайдете в меню Edit або на панелі інструментів.
2
Встановіть в меню заливки підходящі значення та виберіть чорний колір. Цей шар буде фоновим шаром вашого пазла. Тепер перейдіть до дубльованому шару оригіналу і відкрийте меню Filter. Виберіть опцію Texture> Texturizer.
3
Відкриється вікно, в якому ви повинні натиснути на кнопку Load Texture. Відкриється провідник, який автоматично переведе вас в кореневу папку Adobe Photoshop в програмних файлах. Відкрийте папку Presets, а потім всередині неї відкрийте папку Textures.
4
У списку текстур знайдіть файл Puzzle.psd і завантажте його, двічі клікнувши на файл. Встановіть для фільтра підходящі параметри, а потім на панелі інструментів виберіть опцію Pen Tool і в режимі Paths обведіть пазл, який з'явився на вашому зображенні після застосування фільтра.
5
Клацніть Ctrl + Enter, щоб ваш контур перетворився в виділену область.
6
Відкрийте меню Layer> New> Layer via Cut, щоб вирізати виділення з шару і помістити його на новий шар. Ваш пазл готовий - залишилося видалити непотрібні шари і поєднати верстви оригінальної фотографії і обрисів фігурок пазла. Ви можете створити пазл з деталями різного розміру - від найдрібніших до великих деталей.
У вісімнадцятому столітті пазли придумали як навчальний посібник з географії. Поступово, аристократія стала збирати їх і у вільний час. У наші дні, мабуть, немає жодної людини, яка б хоч раз в житті не збирав паззл. Всі чудово знають, яке це захоплююче заняття. Між тим збирати можна не тільки покупні картинки, але і створювати свої власні. Як? Спробуємо розібратися далі.
Інструкція
1
Звичайно, найбільш зручним є традиційний картонний варіант пазлів, але в наш вік комп'ютерних технологій не обійшлося і без створення електронної версії цих головоломок. Для збору і створення картинок з обривків зображень існують спеціальні он-лайн сервіси та програми.
2
Щоб створити свій паззл в першому варіанті (он-лайн), виберіть для початку ту картинку, яка і буде, власне, порізана на шматочки. Потім шукаєте на сайті розділ «Створити свій пазл».
3
Відкриваєте фотографію в спеціально відведеному полі, вводите назву свого пазла і натискаєте кнопку «додати». Через кілька хвилин в загальному каталозі, доступних користувачам зображень з'являється і ваша картинка розміром 3x3.
4
Якщо ж ви вирішили створити паззл за допомогою відповідної програми, то необхідно спочатку завантажити її на свій комп'ютер і встановити. У цьому вам допоможе «Майстер установки програм», який є на кожному комп'ютері.
5
Потім завантажуєте обрану заздалегідь картинку або фотографію в програму. Активуєте плагін. Вибираєте фільтр «Pazzle». Після чого в меню налаштувань, робите ті, що вам до вподоби. Після всіх маніпуляцій, через хвилину, з'являється якісний паззл.
6
Збирати ці диво-головоломки можна як власне на комп'ютері, так і роздрукувати на щільному папері за допомогою кольорового принтера. В наслідок останніх маніпуляцій, можна отримати гарний, корисний (оскільки пазли є хорошим тренажером для логічного мислення, уваги і пам'яті) і легкий у виконанні подарунок для друга або дитини.
Зверніть увагу
Для створення пазлів он-лайн, на більшості сайтів необхідна реєстрація.