Як з'єднати два мережевих кабеля.

Всілякі локальні мережі щільно вкоренилися в нашому повсякденному житті. Зараз важко уявити будинок або квартиру, в якій є кілька комп'ютерів або ноутбуків, що не з'єднаних між собою мережевими кабелями або НЕ об'єднаних в загальну бездротову мережу. При створенні дротової локальної мережі іноді виникає необхідність подовження мережевого кабелю.
Вам знадобиться
  • гострий ніж
  • ізоляційна стрічка
  • свитч
Інструкція
1
Якщо ви хочете з'єднати два мережевих кабеля без усіляких фінансових затрат, вам будуть потрібні ізоляційна стрічка і гострий ніж. Відріжте один коннектор з кожного кабелю. Зніміть зовнішню ізоляцію кабелів, але ні в якому разі не очищайте внутрішні жилки. Тепер очистіть приблизно на дві третіх всі дроти, що знаходяться всередині зовнішньої обплетення. Це необхідно для того, щоб правильно попарно з'єднати дроти. Цю операцію виконайте для обох кабелів, які ви плануєте поєднати.
2
Тепер з'єднайте два дроти одного кольору різних кабелів. Для цього схрестіть їх біля основи і скрутіть один з одним. Обмотайте отриману зв'язок ізоляційною стрічкою. Виконайте ці дії для всіх інших вільних проводів. Всю конструкцію повторно обмотайте ізоляційною стрічкою, щоб уникнути розриву з'єднань.
3
Якщо ви маєте можливість витратити невелику суму грошей, то придбайте однопортовий свитч. Просто вставте в різні його роз'єми кінці мережевих кабелів. Якщо вам необхідно з'єднати декілька мережевих кабелів або розгалузилася один кабель, то придбайте світч з необхідною кількістю портів.