Як ввести пароль на пошту.

Процедура введення пароля при авторизації в своїй поштовій акаунті досить проста. При вході через поштову програму або сайт сервісу для нього в обох випадках призначене відповідне поле. Туди його і потрібно вводити, не забувши перевірити регістр: російська або латинський шрифт на клавіатурі і не натиснута Чи клавіша Caps Lock.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - браузер або поштова програма;
  • - клавіатура.
Інструкція
1
При заповненні поля для пароля з міркувань безпеки користувач найчастіше може бачити тільки зірочки на місці вводяться їм символів. Через це можливості переконатися, чи коректно виробляється введення, у нього нет.К того ж деякі ноутбуки і нетбуки не мають світлового індикатора того, що клавіша Caps Lock включена, може бути не видна або некоректно відображатися мовна панель.В цьому випадку після введення пароля програма або сайт, якщо щось не так, видаватиме повідомлення про помилку, а користувач - не розуміти, в чому справа.
2
Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, найпродуктивніший - вбити пароль в поле для логіна або пошуковий рядок (якщо намагаєтеся увійти в пошту пошукової системи, наприклад, « Яндекс »,« Рамблер », Yahoo та ін., можна також відкрити браузер в новому вікні і скористатися для цього формою пошуку або будь-яким полем для введення інформації на будь-якому сайті) .Доступная альтернатива також - відкрити текстовий редактор і набрати пароль в ньому.
3
Набраний в тестовому редакторі або формі на сайті пароль потім вирізається і вставляється в призначене для нього поле. Якщо він введений правильно, авторизація пройде успішно і ви отримаєте доступ до своєї пошти.
Корисна порада
Багато поштові сервери пропонують вказати альтернативний адресу електронної пошти для відновлення пароля. При необхідності за цією адресою висилається посилання для підтвердження запиту, а в деяких випадках новий або наявний пароль.Еслі ви заводите електронну пошту вперше, по можливості обзаведіться і альтернативним адресою і вкажіть його у відповідних налаштуваннях.
Електронною поштою сьогодні користується все більше і більше людей. До цього розташовує простота в поводженні з даними ресурсом і переваги, які він має перед поштою звичайною.
Інструкція
1
Відкрийте свою поштову скриньку, ввівши в пошуковий рядок браузера запит «пошта» та вибравши потрібний вам ресурс. Щоб це зробити, потрібно знати, яким саме сервісом він обслуговується. Найбільш популярними з них сьогодні є: mail.yandex.ru, mail.ru, mail.rambler.ru, mail.google.com, pochta.ru. Щоб це визначити, зверніть увагу на найменування, що стоїть у вашому e-mail після символу @ («собака»).
2
На сторінці входу в поштову скриньку знайдіть поле для введення електронної адреси. У разі, якщо ви пройшли реєстрацію, і у вас є логін і пароль, натисніть кнопку «Вхід». В верхній рядок напишіть ім'я своєї поштової скриньки, наприклад, vasil@mail.ru. В нижній рядок введіть свій пароль. Якщо ви надали правильні дані, перед вами відкриється сторінка, що містить інформацію про нові листи та ін.
3
Якщо вам потрібно написати електронного листа, після авторизації, виберіть команду «Написати листа». Перед вами з'явиться форма, в якій верхніми строчками будуть «Кому» і «Тема». Електронна адреса одержувача вводите в першу строчку. Особистий e-mail при відправці листа писати ніде не потрібно, тому що він і так буде відображатися в одержувача.
4
Набираючи електронну адресу, уважно стежте за розкладкою клавіатури: він обов'язково має бути переключено на англійську. При введенні логіна і пароля перевірте: чи не натиснута Чи клавіша Caps Lock, інакше можуть виникнути проблеми (тут важливий регістр символів, що вводять). В електронному адресі не можна ставити прогалини і використовувати знаки кирилиці.
5
Використовуйте сервіси зберігання адрес електронних скриньок ваших знайомих. Такими опціями, як правило, забезпечена будь-яка поштова програма. Щоб не вводити заново кожен раз e-mail адресата, якому ви пишете лист, напишіть його один раз і потім виберіть команду «Адресна книга», додайте в неї дані адресата.