Як налаштувати безкоштовний інтернет.

Безкоштовний інтернет є заповітною мрією багатьох. В наш час життя без інтернет а рівнозначна життя без їжі або без спілкування - її просто неможливо уявити. Існують декілька способів безкоштовного підключення до мережі інтернет , вони не відрізняються особливим комфортом, але при цьому зберігається обов'язкова умова - вам не потрібно платити ні за з'єднання, ні за використання мережі інтернет .
Інструкція
1
В першу чергу, використовуйте wi-fi адаптер, якщо такий у вас є. Здійсніть пошук тих мереж, які маються на зоні досяжності вашого адаптера, після чого підключіться до тієї, яка не захищена паролем. Збережіть підключення до неї в підключеннях за замовчуванням, після чого використовуйте її обережно, якщо не хочете, щоб на ній одного разу з'явився пароль.
2
Ви можете використовувати спосіб, описаний вище, для підключення до мережі інтернет в громадських місцях. Багато закладів активно афішують наявність інтернет -соєдіненія у вигляді wi-fi, наданого безплатно, так що знайти подібний заклад не складе для вас праці. Це можуть бути кафе, ресторани, гіпермаркети, а в деяких містах - навіть громадський транспорт. Здійсніть підключення, якщо воно є відкритим, якщо ж воно не є відкритим, запросите логін і пароль у персоналу.
3
Використовуйте рекламні акції провайдерів послуг інтернет а. Знайдіть тих, які надають послуги доступу в інтернет безкоштовно протягом перших тридцяти секунд після з'єднання. Встановіть програму- "звонилку", яка розриває зв'язок після певного часу і потім додзвонюється знову. Списки ці компаній, а також логіни і паролі доступу, ви можете знайти в мережі інтернет .