Як побудувати сауну.

Сауна - це не тільки корисна для здоров'я і загального тонусу процедура. Це приємний спосіб відійти від стресу, зняти втому і відновити енергію. Регулярне відвідування сауни сприяє омолодженню всього організму. Але частота процедури вимагає тимчасових і фінансових витрат. І все ж можна зробити цей оздоровчий режим більш доступним, якщо взяти і побудувати сауну своїми руками.
Вам знадобиться
  • Вільне і добре вентилюється приміщення від 2 м2, кахель для підлоги, теплоізоляційні матеріали, фольга, високоякісна хвойна деревина, електрокаменная піч, інструменти, аксесуари.
Інструкція
1
Почніть з підлоги. Оскільки на ньому буде стояти піч, то він повинен бути не займистих і максимально рівним. При необхідності використовуйте наливна підлога, який вирівняє поверхню самостійно. Постеліть підлогу кахлем. (Щоб не було слизько, покладіть згодом дерев'яну решітку).
2
Оберіть модель печі для того, щоб відразу встановити під неї стійку. Встановіть каркас, залишивши вентиляційний отвір. Постарайтеся закінчити монтаж освітлення і вентиляції до того, як встановите стелю. Плануйте освітлення так, щоб воно було м'яким і приглушеним, це зробить процедуру найбільш комфортною.
3
Прокладіть стіни теплоізоляційним матеріалом. Потім обтягніть їх фольгою. Облицюйте стіни, полки, стеля деревом по вертикалі або горизонталі. А потім встановіть піч. От і все, готово!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l24QtRFNeKA
Зверніть увагу
Ні в якому разі не встановлюйте освітлювальні прилади над піччю. І під нею ж не варто робити стік, щоб уникнути неприємного запаху. Не ігноруйте техніку пожежної безпеки. Дотримуйтеся обережності.
Корисна порада
Будівництво саун - справа не проста. Тому перш ніж почати роботу, накидайте проект і список необхідних матеріалів на папір. Складіть кошторис, щоб по ході не з'являлися непередбачені витрати.