Як зробити обтічник.

Обтічник досить корисна і необхідна річ для людей, що люблять швидкість. Виготовити дану конструкцію нескладно і в домашніх умовах, головне - бажання. Виготовлення обтічника для мотоцикла займе у вас не більше години.
Вам знадобиться
 • - шпаклівка
 • - тонка пила
 • - грубі напилки
 • - гострий шевський ніж
 • - клей ПВА
 • - епоксидний клей
 • - склотканина
 • - шпаклівка
 • - наждачний шкурка
 • - грунтовка
Інструкція
1
Виготовте з пінопласту необхідну форму обтічника. При виготовленні форми обтічника використовуйте твердий пінопласт (для його обробки скористайтеся теркою для овочів). Форму обтічника рекомендується вибирати у вигляді кофра в закритому стані (разом з кришкою). При цьому подумайте як зробити каркас, хоча б на ту сторону, яка буде кріпитися до мотоцикла.
2
Після проклейки, кофр розріжте тонкої пилкою по лінії роз'єму кришки разом з пенопластовой формою. Готову форму приміряйте до мотоцикла в місцях її кріплення.
3
Отриману форму обтічника необхідно прошпаклевать. Використовуйте двухкомпонентную поліефірную шпаклівку. При необхідності обробіть її напилком і наждачним шкіркою.
4
Форму змастіть мастикою для натирання паркету або парафіном, розчиненим в бензині.
5
Склотканина просочіть епоксидним клеєм, в пропорції 1: 1 (по вазі). На лист скла, а краще на шматок лінолеуму покладіть склотканина, на неї вилийте тонкою цівкою, по всій поверхні, епоксидний клей і розмажте. Зачекайте 35 хвилин, поки клей оживляти тканину. Після чого покладіть її на змащену форму, повторюючи, таким чином, 3-4 шари тканини.
6
Дочекайтеся повного засихання обтічника. Загрунтуйте і пофарбуйте його. Ваш обтічник для мотоцикла готовий!
Корисна порада
Користуйтеся лише клей ПВА. Не рекомендується застосовувати оргскло - воно крихке і буде тріскатися в місцях просвердлених отверстій.Прі виготовленні використовуйте тонку склотканина.
Аеродинамічний обтічник - не лише модний аксесуар мотоцикла. Він захищає мотоцикліста від вітру і бруду, підвищує максимальну швидкість мотоцикла, знижуючи опір повітря. Самостійне виготовлення обтічника для мотоцикла дозволить не тільки знизити фінансові витрати, але й надати мотоциклу особливу індивідуальність за своїм смаком.
Вам знадобиться
 • Пінопласт. Інструмент для його різання. Клей ПВА.
 • Металеві труби для каркаса. Зварювальний апарат. Кріпильні елементи.
 • Склотканина. Епоксидна смола. Тонка сітка для підсилення.
Інструкція
1
В першу чергу зробіть болванку-форму з пінопласту. Болванку виготовте складальної з декількох плит пінопласту, склеєних клеєм ПВА (не "Моментом»). Болванку виконайте в закритому стані, тобто без жодних технологічних отворів (наприклад, для фари).
2
Продумайте і виконайте каркас для майбутнього обтічника. Форма-болванка допоможе продумати і точно підігнати розміри каркаса до майбутнього обтічника. На каркасі передбачте кронштейни кріплення до рами (якщо обтічник буде нерухомим) або до передньої вилки (для рухомого обтічника). Сам каркас виконайте з підходящих труб.
3
Після вирізання форму-болванку приміряйте до мотоцикла. Якщо остаточна форма майбутнього обтічника задовольнить, загладьте поверхні форми і обробіть шпаклівкою. Придбайте двухкомпонентную поліефірную шпаклівку. Цей вид шпаклівки швидко сохне і легко піддається обробці напилком і наждачним папером.
4
Перед виготовленням самого обтічника нанесіть на форму розділовий шар з парафіну, розчиненого в бензині. Просочіть склотканина в епоксидної смолі в пропорції 1: 1. Технологія просочення в домашніх умовах: на лист оргскла або лінолеуму покладіть шматок склотканини, на неї тонким шаром нанесіть епоксидку. Потім виждіть кілька хвилин. Використовуйте тонку склотканина в декілька шарів. Епоксидну смолу змішайте з пластифікатором і наповнювачем (алюмінієвою пудрою).
5
Наклейте склотканина на форму-болванку в декілька шарів. Шари викладайте без бульбашок. Після наклеювання 2 мм шару прокладете тонкої сіткою для посилення обтічника. Потім наклейте ще 2 мм шар. Місця кріплення обтічника до каркаса додатково підсильте сіткою.
6
Після ретельної просушки витягніть пенопластовую форму-болванку. Подгоните обтікатель до каркаса і відшліфуйте. Встановіть на мотоцикл. Якщо результат роботи вийшов задовільним, зніміть егодля остаточного доведення зовнішнього вигляду і забарвлення.
Корисна порада
Епоксидна смола токсична. Роботи з нею проводите в добре провітрюваному приміщенні.