Як качати на максимальній швидкості. Як качати торрент на повній швидкості.

При використанні мережі інтернет, ми постійно викачуємо з нього архіви, програми, документи, музику і фільми. При цьому ми зацікавлені в тому, щоб скачування відбувалося настільки швидко, наскільки можливо - чим швидше ми викачаємо необхідний нам файл, тим швидше ми зможемо ним скористатися. Для того, щоб качати на максимальній швидкості , варто дотримуватися кількох рекомендацій.
Інструкція
1
В першу чергу, відключіть браузер і не використовуйте інтернет під час закачки. Пам'ятайте, що якщо ви здійснюєте веб-серфінг під час закачування, то кана виявляється переповнений, і закачка не здійснюватиметься на повній швидкості .
2
Використовуйте менеджери закачувань. Вони дозволяють використовувати всю потужність каналу доступу до мережі інтернет, яка є у вашому розпорядженні в даний час. Більш того, вони можуть використовувати черговість закачувань для збільшення ефективності. Так зване "збільшення швидкості закачування", яку використовують багато авторів менеджерів завантажень - всього лише використання стовідсоткового завантаження каналу доступу.
3
Найбільш ефективним засобом для закачування файлів з мережі Інтернет є торрент-клієнт. У більшості випадків, необхідні нам файли знаходяться на платних файлообмінниках, на яких необхідно або заплатити за постійне скачування, або качати на урізаною швидкості . Для того, щоб максимізувати швидкість на торренте, переведіть його в максимальний режим закачування, а також мінімізує швидкість віддачі, щоб звільнити канал доступу для максимальної закачки. Встановіть кількість одночасних завантажень і віддач рівним одиниці - так використання клієнта буде найбільш ефективно.