Як зробити інтернет в локальній мережі.

Багато користувачів не уявляють собі наявність комп'ютера без доступу в інтернет . А ситуації, коли в одному приміщення знаходяться декілька ноутбуків або стаціонарних комп'ютерів, зустрічаються все частіше. Але не кожен знає, як домогтися наявності з'єднання з інтернет ом на кожному комп'ютері, використовуючи для цього одне єдине підключення до інтернет у.
Вам знадобиться
  • роутер
  • мережеві кабелю
Інструкція
1
Якщо ви хочете зробити вашу роботу у вашій локальній мережі найбільш зручною і швидкою, то придбайте роутер або маршрутизатор. Це пристрої, котрі пов'язують між собою ноутбуки і стаціонарні комп'ютери в єдину локальну мережу, одночасно з цим дозволяють налаштувати їх на прийом інтернет сигналу.
2
Зайдіть в настройки роутера, підключивши його за допомогою мережевого кабелю до одного з комп'ютерів. Введіть параметри, залежні від вимоги вашого провайдера, які дозволять роутеру з'єднуватися з інтернет ом.
3
Все комп'ютери майбутньої локальної мережі з'єднайте з роутером. Для цього необхідно один кінець мережевого кабелю вставити в мережеву карту на комп'ютері або ноутбуці, а другий - в порт LAN роутера.
4
Залежно від можливостей і технічних характеристик роутера, Скажіть необхідні параметри локальної мережі на всіх комп'ютерах. Для цього відкрийте настройки протоколу інтернет а TCP/IPv4. Або заповніть всі поля відповідними даними, або встановіть галочки навпроти пунктів «Отримати IP-адресу автоматично" і "Отримати адресу DNS-сервера автоматично».