Як зістарити дзеркало.

Дзеркало здавна вважається містичним предметом, що володіє магічними властивостями і якоїсь силою. Величезна кількість повір'їв та ворожінь пов'язано з дзеркалами. Однак багато міфи, такі як: не можна виглядати в розбите дзеркало, інакше бути біді, не мають під собою ніяких реальних підстав. При цьому страх перед старовинними дзеркалами поступово йде в минуле, а штучно зістарені дзеркала стають ознакою вимогливого смаку. На сьогоднішній день состаренное дзеркало - справжній тренд в дизайні інтер'єрів.
Інструкція
1
Для состаривания дзеркала необхідно працювати з зворотним боком предмета. Почніть з видряпування малюнка голкою по фользі. Можна використовувати гостру бритву. Малюнок на зворотному боці дзеркала може бути як хаотичний, так і спеціальний трафаретний. Він створить ефект тріщинок часу, які потім зафарбовуйте будь фарбою в тон, наприклад, позолотою.
2
Можна обробити оборотну сторону дзеркала кислотою, яка роз'їсть частина шару, що відповідає за відображають властивості. Потім також пофарбувати утворилися порожнечі фарбою.
3
Один із простих способів зістарити дзеркало - потерти його із зворотного боку наждачним папером, потім отсеребріть поталью і пофарбувати.
4
Дизайнери використовують і такий спосіб, як випал задньої сторони. Фарба обгорає дуже натурально, потім дзеркало також із зворотного боку покривається поталью і фарбується.
5
І, нарешті, для додання ефекту старовини буває достатньо зістарити раму вашого дзеркала. Пофарбуйте її потрібним кольором. Дочекайтеся висихання. Натріть свічкою (віск повинен покрити опуклості рами, її кути). Потім пофарбуйте раму іншим кольором. Коли вона висохне, з силою потріть ганчіркою, щоб видалити шар воску. Старовинне дзеркало готово.