Як перенести телефонну книгу.

Мобільні телефони невипадково мають гарантійний термін. Вони постійно перебувають у нас в руках, і, будучи вельми крихкими виробами, при падінні вони мають властивість ламатися. Телефонна книга більшості з нас представляє явно більше ніж кількість осередків на сім-карті, призначених для цього. Саме тому слід систематично копіювати телефонну книгу на комп'ютер на випадок поломки стільникового телефону.
Інструкція
1
В першу чергу, перевірте комплектацію телефону на предмет наявності usb дроти і диска з драйверами. У разі, якщо він відсутній, купіть провід, який підходить для вашого телефону, а також скачайте програми і драйвера для синхронізації з комп'ютером. Встановіть драйвера, після чого підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи usb провід. Пам'ятайте, що в залежності від моделі телефону можуть знадобитися різні драйвера. У разі, якщо підключення безуспішно, повторіть його з самого початку або скачайте драйвера з іншого джерела.
2
Підключивши телефон до комп'ютера, переконайтеся, що програмне забезпечення "бачить" його. Використовуйте програмне забезпечення для роботи з телефоном для того, щоб дислокувати архів повідомлень і телефонну книгу на телефоні. Після цього за допомогою ПО скопіюйте телефонну книгу на комп'ютер, вивантаживши її в файл.
3
Після того, як ви збережете телефонну книгу на комп'ютері, ви зможете перенести її на будь-який телефон. Для цього вам буде потрібно так само, як і в першому кроці, встановити необхідні драйвера і програмне забезпечення, після чого ви зможете перенести телефонну книгу в пам'ять телефону.
Багато операторів мобільного зв'язку надають послугу переказу коштів з одного номера на інший в межах мережі. Це досить зручно, коли у вас немає можливості поповнити свій рахунок, а потрібно здійснити дуже важливий дзвінок.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Виконайте переказ коштів на рахунок мобільного телефону, якщо у вас оператор «МТС». У даного оператора є географічні обмеження на переказ коштів на телефон. Ця послуга доступна тільки для абонентів Москви, Московської, Іванівської, Володимирській, Костромської, Калузької, Рязанської, Тамбовської, Смоленської, Тверської, Ярославської та Тульської областей.
2
Активуйте службу «Інтернет-помічник», щоб отримати можливість переказу коштів на рахунок в «МТС». Для цього перейдіть на сайт і зареєструйтесь в системі www.mts.ru/login.aspx. Для переказу грошей на рахунок відправте смс-повідомлення на системний номер 9060 у форматі «Номер отримувача» «Сума» «Пароль доступу в систему», наприклад, 9168888888 15 8888. Між цифрами обов'язково ставте пробіли. За один раз ви зможете перевести не більше 10 доларів, а на вашому рахунку повинно залишатися не менше 3-х доларів.
3
Скористайтеся послугою переказу коштів в мережі «Білайн». Для цього наберіть з телефону наступну команду: * 145 * 9098888888 * 150 #, де 145 - це системна команда здійснення переказу; 9098888888 - номер телефону абонента, якому ви хочете перевести гроші на рахунок; 150 - сума переказу.
4
Після набору натисніть кнопку виклику. Далі вам прийде підтверджує код, який теж треба буде набрати в форматі * 145 * Підтверджуючий код #. Після цього буде здійснений переказ коштів. Протягом одного дня ви можете переводити не більше 1500 рублів. На вашому рахунку в цей час повинно залишатися не менше 60 рублів. Інтервал між двома заявками на переказ коштів становить дві хвилини.
5
Виконайте переказ коштів на телефон оператора «Мегафон». Для цього наберіть наступну комбінацію з мобільного: * 133 * «Введіть суму переказу» * «Введіть номер абонента» #, далі натисніть на кнопку виклику. Переклад буде здійснений протягом декількох хвилин. Якщо ви виконуєте переклад на рахунок телефону іншого оператора, вам прийде смс-повідомлення з кодом підтвердження, який потрібно буде ввести для завершення переказу коштів.