Як підвищити категорію.

Багато працівників рано чи пізно стикаються з питанням підвищення категорії (кваліфікації). Пов'язано це з низкою причин: бажання мати більшу заробітну плату, прагнення до підвищення по кар'єрній драбині, бажання отримати престижну посаду і право вести будь-який проект. Якщо працівник впевнений в собі, своїх досягнення і заслуги, він обов'язково повинен спробувати пройти атестацію.
Вам знадобиться
  • Трудовий договір
  • Диплом
  • Трудова книжка
  • Спеціалізована література для підготовки до іспиту
Інструкція
1
Ознайомтеся ретельно з колективним чи трудовим договором, на підставі якого ви виконуєте свої обов'язки. У ньому обов'язково повинні бути прописані можливі шляхи підвищення кваліфікаційної категорії, вимоги до кандидата, терміни проведення атестації, її форми і вимоги до атестується.
2
Підготуйте документи або їх ксерокопії про наявний освіті, стажі і досвіді роботи. Ці документи послужать свідоцтвом професійної придатності співробітника.
3
Подайте заявку на підвищення категорії у відповідному відділі підприємства. Заявку підкріпите вище означеними документами. Як правило, для проведення атестації на підприємстві створюється спеціальна комісія, до складу якої крім керівника входять начальники відділів, представники служби по роботі з персоналом, керівники проектів та інші фахівці на розсуд керівника.
4
Отримайте у атестаційної комісії попередній список питань, які будуть задаватися під час атестації. Можливо, даний іспит буде проводитися в два етапи. Письмовий етап (тестування) виявить навички і знання атестується. А усний етап (співбесіда) дозволить дізнатися про претендента на вищу категорію цікавить комісію, а також дані про його заслуги, успіхи, досягнення.
5
Підготуйтеся до атестації згідно з переліком питань. Постарайтеся бути в формі, з впевненістю і безбоязно відповідайте на поставлені комісією питання.
6
За рішенням комісії після успішної здачі атестації співробітнику присвоюється нова категорія, що прописується в додатку до трудового або колективного договору. Додаток складається у двох примірниках, відповідним чином оформлених. Один буде виданий на руки співробітникові.