Як повернути гроші в банк.

Зробити черговий платіж по кредиту або погасити його достроково можна кількома способами. Це внесення готівки у касу банку , використання його банкомата або термінала з функцією прийому готівки, переказ з рахунку в тому ж або іншому банку. Погашати багато кредити можна також в платіжних терміналах, через салони стільникового зв'язку або на пошті. Повний список варіантів залежить від конкретного банку .
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - гроші;
  • - реквізити для переказу;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - банківська карта або номер рахунку;
  • - банкомат або термінал.
Інструкція
1
При особистому зверненні до каси банку зазвичай достатньо вашого паспорта, грошей і за наявності банківської карти, ощадкнижки або аналогічного їй документа. Від вас вимагається повідомити про бажання зробити платіж і назвати кредитний продукт, заборгованість по якому ви погашаете.Прі творі цієї операції через сторонній банк, на пошті або в салоні стільникового зв'язку вам будуть потрібні реквізити - номер рахунку і, можливо, інші дані, як мінімум назва банку .В сторонніх банку х при цьому може знадобитися паспорт, краще мати його при собі і на пошті, в салонах стільникового зв'язку він зазвичай не потрібний.
2
Банківський переказ між своїми рахунками як в одному банку, так і в різних можна здійснити через інтерфейс інтернет-банкінгу, вибравши відповідні опції, або при особистому візиті в банк, а в деяких випадках через колл-центр (як правило, між рахунками в одному банку) .При візиті в банк потрібні паспорт та за наявності додаткові ідентифікатори (карта, ощадкнижка й ін.). Реквізити потрібні у всіх випадках, крім перекладу між своїми рахунками в одному банку.
3
При поповненні рахунку через термінал або банкомат свого банку , що мають опцію внесення готівки, ідентифікація проводиться за допомогою банківської картки та ПІН-коду. Але в деяких банку х достатньо набрати на клавіатурі 20-значний номер рахунку, перевірити свої дані і вибрати опцію внесення налічних.В залежності від моделі пристрою гроші можуть бути внесені через купюроприймач або покладені в конверт, який вставляється в призначене для нього отверстіе.Через банкомат нерідко доступні також перекази між різними рахунками клієнта в одному банку. Для цього треба вибрати відповідну опцію, рахунки, між якими буде проведений переказ і ввести його суму.
4
При поповненні рахунку через сторонній платіжний термінал ви повинні вибрати відповідну опцію меню, свій банк і ввести номер рахунку, а потім вставити гроші з урахуванням комісії за переказ в купюропріемнік.Термінали і банкомати не дають здачі, так що зазвичай доводиться переводити дещо більше грошей, ніж потрібно.