Як налаштувати мобільний телефон.

Відразу після покупки мобільного телефону ми думаємо про персоналізації стільникового телефону . Необхідно налаштувати його під себе для того, щоб відчувати, що він дійсно наш. Звичайно, в процесі експлуатації з'являться нові зміни, але для найбільшого комфорту рекомендується налаштувати телефон відразу ж після придбання.
Інструкція
1
В першу чергу, налаштуйте послуги, якими ви будете користуватися - інтернет і mms. Для того, щоб їх налаштувати, досить буде подзвонити за номером оператора. Запитайте у оператора інформаційне повідомлення, після чого вам прийде системне повідомлення про налаштування, які ви повинні будете застосувати.
2
Встановіть мелодію на телефон. Використовуйте особливості телефону , щоб надати мелодії найбільш гучне звучання і загальну благозвучність. Для цього вам буде потрібно аудіо редактор. Нормалізуйте трек, попередньо налаштувавши графічний еквалайзер таким чином, що низькі частоти будуть мінімізовані. Вся справа в тому, що динамік більшості телефонів не призначений для відтворення низьких частот, найбільшу милозвучність на ньому беруть саме високі частоти.
3
Налаштуйте меню телефону , час і дату. Для того, щоб виставити час і дату, досить вибрати "автообновление" у відповідних налаштуваннях і перезавантажити телефон - цим ви забезпечите найбільшу відповідність часу, який вказується на вашому телефоні, реальному. Налаштування меню і "швидких клавіш" необхідна для того, щоб максимізувати зручність використання телефону . Ви можете налаштувати кнопки телефону на такі дії, як відкриття якого-небудь меню в телефоні або на швидкий набір номера, меню ж варто налаштувати виходячи з того, до якого положенню іконок ви звикли.