Як блокувати телефон.

Наше життя повне несподіванок, на жаль не завжди приємних. Що робити якщо у вас вкрали стільниковий телефон або ви просто його втратили? Якщо це трапилося вперше, то людина губиться і не знає, які дії йому слід вжити. Ця коротка інструкція допоможе убезпечити себе від втрати грошей (якщо на рахунку телефон а малася пристойна сума), дізнатися, як заблокувати телефон і полегшити його пошук поліції.
Вам знадобиться
  • Оператор зв'язку, телефон
Інструкція
1
Перш за все, необхідно подзвонити вашому оператору зв'язку, розповісти про все це і попросити заблокувати вашу сім-карту. Надалі дзвінки з вашого телефон а стануть неможливі. Замовте своєму оператору ідентифікацію всіх дзвінків з вашого телефон а за останній час. Роздруківка дзвінків може допомогти знайти зловмисника.
2
У кожного оператора існує спеціальний номер, за яким слід телефонувати в таких випадках. Ось номера найпопулярніших операторів Росії: Мегафон - 0500; МТС - 0890; Білайн - 0611; Подзвонити можна і з міського телефон а, номер центру підтримки клієнтів у вашому регіоні дізнайтеся на офіційному сайті компанії.
3
Наступний крок - знайти IMEI (Міжнародний ідентифікатор мобільного устаткування). Зазвичай він знаходиться на коробці, в якій продавався телефон . Маючи на руках IMEI, відправляєтеся до найближчого відділення поліції, писати заяву про зникнення або втраті. Знаючи IMEI вашого телефон а, стільниковий оператор зможе легко встановити його місцезнаходження, як тільки в нього вставлять нову сім-карту і зроблять дзвінок. Стільникові оператори співпрацюють лише з органами внутрішніх справ, тому постарайтеся, щоб у вас прийняли заяву, тоді є надія, що телефон знайдуть і повернуть власнику.
Зверніть увагу
Врахуйте, що після блокування в будь-який момент можна відновити номер телефону. Ваші друзі і клієнти легко з вами зв'яжуться, зателефонувавши за звичним для них номеру.
Корисна порада
Дізнайтеся IMEI вашого телефону заздалегідь, набравши * # 06 # і записавши його в блокнот. Це позбавить вас в разі втрати або крадіжки від пошуку пакувальної коробки, яку ви цілком могли викинути.