Як провести презентацію товару. Як влаштувати презентацію товарів.

Презентація вважається одним з кращих способів реклами товара . Те, як підноситься товар в перший раз, залишає враження, яке назавжди запам'ятається клієнтам, партнерам чи представникам ЗМІ. Тому потрібно ретельно приготуватися до презентації.
Вам знадобиться
  • ноутбук
  • інформація про товар (опис, фотографії)
Інструкція
1
Розробіть план проведення майбутньої презентацііБудет Чи вона виконана з використанням останніх комп'ютерних розробок або у вигляді творчого показу і розповіді - неважливо. Основна умова будь-якої презентації - інтерес публіки і інтрига, яка приверне загальну увагу.
2
Підготуйтеся до виступленіюТщательно вивчите матеріал, купіть солідний костюм, хороший ноутбук. Нехай клієнти та партнери зрозуміють, що бізнес цього підприємця процвітає, керівник (або маркетолог) точно знає всі свої товари та їх переваги.
3
Створіть презентацію Це можна зробити не тільки в стандартному Microsoft PowerPoint, але і у вигляді яскравих відеороликів і паперових буклетів, які можна роздати кожному учаснику конференції. Відеоролик повинен «живим» мовою розповісти інформацію про фірму, товар, способах замовити або купити продукцію. Рекламні буклети повинні містити аналогічну коротку інформацію, щоб клієнти та партнери не утрудняли себе записами основних даних.
4
Покажіть вигодуОбязательно акцентуйте увагу на вигоді клієнта або партнера, а не на власних інтересах. Слухачі повинні усвідомлювати і зрозуміти, наскільки це здорово, купити презентований товар.
5
Покажіть товар, що називається, на власні очі, щоб клієнти та партнери змогли оглянути його з усіх сторін, помацати, понюхати і навіть випробувати пробний образец.Такови основні правила публічної презентації. Однак багато компаній воліють продавати товар при особистих зустрічах і бесідах. Правила залишаються тими ж, але з урахуванням орієнтації на конкретного клієнта, партнера або постачальника. Можна показати той же відеоролик, але не на великому проекторі, а на ноутбуці. Обов'язкові: пристойний зовнішній вигляд оратора, його бажання зацікавити слухача, рекламні друковані буклети та показ товара «в живу».