Як заощадити на інтернеті. йде більше трафіку.

Інтернет необхідний кожному. З його допомогою ми спілкуємося, дивимося фільми, слухаємо музику, викачуємо інформацію. Головний показник інтернету - його швидкість. Чим більше швидкість, тим він швидше. Але також і дорожче. І якщо хтось не може дозволити собі такий інтернет, то доводитися економити. Але як правильно заощадити на інтернеті ?
Інструкція
1
Інтернет тарифікація ділитися на дві частини. Це обмежений інтернет і безлімітний. Як правило, у лімітного інтернету вище швидкість, але ціна за скачав трафік досить висока. Безлімітний інтернет навпаки має низьку швидкість. В умовах економії інтернету необхідно визначити кількість використання трафіку. Якщо у вас за місяць йде більше 200 мегабайт трафіку, то має сенс купувати безлімітний інтернет.
2
Для збільшення швидкість безлімітного інтернету або зменшення трафіку лімітного використовується обмеження зображень. Основна вага сайту складають картинки і флеш додатки. Сам інформаційний контент має низькі показники трафіку. Тому робимо перегляд сайту без картинок. Для цього вибираємо пункт меню «сторінка» вашого браузера. Далі вкладка «зображення», «без зображень». Після цього картинки відображатися не будуть. Утримайтеся від перегляду відео та прослуховування аудіо. Цим ви зможете заощадити трафік лімітного інтернету.
3
Для економії ви можете не використовувати інтернет зовсім. Тільки в крайніх випадку. При цьому завжди мати під рукою купу різного контенту. Йдеться про установки локальної виділеної мережі. Установка такої мережі коштує трохи більше 1000 рублів. Щомісячна плата також мала. Ви отримаєте доступ до ресурсів інших користувачів, що зможе вам замінити інтернет для пошуку інформації. Внутрішній трафік є необмеженим і має високу швидкість. Крім цього ви отримаєте доступ до інтернету. Його розцінки будуть більш низькі, а швидкість більш високою.