Як перекинути пам'ять з диска на диск. Як перенести пам'ять з диска d на диск c.

При покупці жорсткого диска ми маємо всього лише один локальний диск на комп'ютері. Тому нам необхідно розділити його. Також в процесі експлуатації виникає потреба в збільшенні одного з локальних дисків. Для цього нам необхідно перекинути гігабайти пам'яті з одного диска на інший. Розглянемо, як це зробити.
Вам знадобиться
  • 1) Програма Acronis Disk Director
Інструкція
1
Запустіть програму «Acronis». З її допомогою ви зможете об'єднати, розділити жорсткі диски. Також ви зможете збільшити розмір одного диска за допомогою іншого. Операцію по перекидання пам'яті ви зможете проводити тільки з одного жорсткого диска. Не можна збільшити обсяг пам'яті томи одного вінчестера за рахунок іншого.
2
Виберете локальний диск, який ви хочете перетворити. Зауважте, що інформація про ваші дисках відображається в зручному інтерфейсі. Ви можете вибрати будь-який диск і приступити до роботи. Натиснувши на відповідний локальний диск, вибирайте пункт «змінити» розмір тому (диска). Відкриється новий інтерфейс. Ви побачите стрічку, яка буде відображати співвідношення пам'яті між локальними дисками вінчестера.
3
Наведіть повзунок в бік збільшення або зменшення пам'яті одного або декількох дисків. Ви побачите, як змінюються розміри ваших дисків. Відображення кількості гігабайт перенесених з диска на диск буде отмечено.Также ви можете призначити обсяг диска точним значенням, ввівши кількісний показник.