Як злити бензин з бака.

Заливання бензину в бак - процес звичайний, і що не вимагає особливої вправності. Але бувають випадки, коли необхідно злити весь бензин, наприклад, для прочищення бака або заміни бензину . У багатьох автомобілістів тут починаються труднощі. Розберемо декілька способів зливання бензину .
Інструкція
1
Зливайте бензин допомогою шланга. Це досить поширений і простий спосіб. Для цього необхідно мати шланг і ємність, куди буде злитий бензин. Відкривайте бензобак, викручуйте його кришку. Тепер опустіть в бак шланг. Інший кінець опускайте в ємність. Для створення тиску іноді необхідно видути повітря. Для цього вдихніть трохи повітря через шланг. Бензин потече.
2
Попередній спосіб працює тільки на машинах, в яких немає сітки на бензобаку. До того ж цей спосіб довгий і небезпечний для здоров'я, так як приходиться вдихати пари бензину . Альтернативний варіант передбачає відкриття кришки, яка знаходиться внизу бензо бака. Це зробити нелегко. Потрібно підібратися до нижньої частини бака і відкрити кришку. Після цього зливати бензин.
3
Зливати бензин також можна і з іншого боку автомобіля. Для цього відкрийте капот і від'єднайте шланг, який знаходитися далі бензонасоса і закінчується фільтром. Можна просто зняти фільтр. Тепер опускайте шланг в ємність. Сідайте в салон автомобіля і проверніть запалювання. Створиться тиск, який пожене бензин через шланг. Таку операцію слід робити кілька разів, поки бензину залишиться небагато. Повністю зливати бензин таким способом не рекомендується.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6RWsl-gLDVk
Бензобак в автомобілі, на жаль, не гумовий. А забути зайвий раз заправитися може кожен. Тому, якщо є можливість злити бензин у согласившегося допомогти людини, відмовлятися не варто. Але для цього потрібно знати, як злити пальне, не зашкодивши при цьому чужому автомобілю.
Вам знадобиться
  • Ємність (пляшка або каністра), шланг, лійка.
Інструкція
1
Відкрити бензобак автомобіля.
2
Опустити один кінець шланга в бензобак, переконавшись, що він дістає до бензину.
3
Підготувати ємність (пляшку або каністру). З іншого (сухого) кінця шланга почати втягувати бензин ротом, але дуже обережно.
4
Щойно бензин підійде до кінця шланга, необхідно різко опустити його в наявну ємність. Під дією тиску бензин продовжить заповнювати її.
5
Щойно ємність заповниться, треба дістати з неї кінець шланга і підняти вгору, щоб залишки бензину з шланга перетекли назад в бак.
Зверніть увагу
При роботі в тісному контакті з бензином строго забороняється куріть.Лучше використовувати металеву каністру, а не пластикову, так як в результаті статичної електрики при контакті пластику з бензином може проскочити іскра.Залівать бензин в бензобак краще через лійку, так як бензин, який потрапив на кузов автомобіля, може сильно роз'їсти краску.Чтоби не опинитися в ситуації, коли несподівано закінчується бензин, бажано просто завжди возити з собою в багажнику пляшку з бензином. Найчастіше буває, що 1,5-2 літрів достатньо, щоб доїхати до найближчої заправки.
Корисна порада
На деяких автомобілях є захист від зливання бензину (решітки в горловині, видозмінені баки і т.д.). Тому є ще один спосіб зливання бензину з автомобіля в обхід бензобака, для його здійснення необхідно: 1) Відкрити капот2) Отсоединить шланг, що виходить з бензонасоса, в місці його з'єднання з карбюратором3) Опустити кінець даного шланга в ємність (зручніше пляшку) 4) Вручну качати бензин, натискаючи на важіль ручної підкачки бензіна.5) Після наповнення ємності не забути під'єднати назад бензиновий шланг