Як вибрати килим.

Щоб правильно вибрати килим, погляньте на його виворіт, де розміщена етикетка. На ній можна знайти склад сировини. Найчастіше у продажу можна зустріти поліпропіленові килими, які є найдешевшими. Такий килим здатний прослужити вам 2-4 роки, при цьому він сильно електризується, боїться прямих сонячних променів і води. Крім того, в ньому накопичується багато пилу, а чищенні килим піддається насилу.

Кілька дорожче коштують паласи з міцного картону, які мають міцність та еластичність. До синтетичній основі з допомогою суміші каолінової глини з латексом приклеюються петлі ворсу. Проте недобросовісні виробники іноді замінюють каолінову глину звичайним крейдою, в результаті чого покриття виходить ламким. Щоб перевірити якість виробу, необхідно зігнути кут паласа - клей з додаванням крейди осиплеться дрібної крихтою. Вартість килимових покриттів на трикотажній основі ще вище. Вони є гнучкими, міцними і можуть прослужити до 10 років. Пишний ворс подібних покриттів боїться води, тому їм показана хімчистка. Найбільш якісними, а й дорогими, є килими з напівшерсті і вовни. Термін експлуатації складає близько 50 років. Вони можуть мати більш бляклий колір, ніж синтетичні вироби, зате вигорають значно меньше.Как правильно вибрати килим для кожної кімнати

  • Якщо ви хочете зонувати велику кімнату, слід підібрати кілька невеликих килимків.
  • Щоб візуально збільшити кімнату, вибирайте світле килимове покриття з діагональним малюнком.
  • Щоб правильно вибрати килим для вітальні, зверніть увагу довжину ворсу. Віддавайте перевагу покриттям з низьким ворсом, які володіють більшою стійкістю до стирання. У вітальні або дитячої буде доречний яскравий килим.
  • Для спальні добре підходять килими з вовни з довгим ворсом. Вони пригнічують шум і роблять кімнату більш затишною. Кольори вибирайте неяскраві, краще світлі.
  • Хорошим варіантом для передпокою стануть штучні килими на гумовій основі. Такі покриття є стійкими до стирання.
  • Вибираючи килимок для ванної, врахуйте, що він не повинен ковзати. Вам підійдуть синтетичні, стьобані і бавовняні килимки з пенорезіновим підставою.
  • Для оригінальних інтер'єрів з великою кількістю деталей краще вибирати однотонні покриття, які не будуть приковувати до себе всю увагу.
  • Для темної кімнати бажано вибирати килимові покриття теплих тонів . І навпаки, якщо приміщення добре освітлено, краще використовувати холодні тони.