Як купити вантажівку.

Процедура покупки вантажівки не має принципових відмінностей від придбання легкового автомобіля. Вам необхідно звернутися в спеціалізований автосалон, який торгує вантажними машинами, або ж знайти підходящий варіант в відкритих джерелах: друкованих ЗМІ або інтернеті - на спеціалізованих порталах або дошках оголошень.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - договір купівлі-продажу;
  • - пакет документів для реєстрації придбаного вантажівки (ваш паспорт, договір купівлі-продажу і акт прийому-передачі, поліс ОСАГО, права, квитанції про оплату держмита).
Інструкція
1
Зв'яжіться з автором зацікавився оголошення. Розпитайте його докладно про машину: технічних характеристиках, пробігу, стан, наявність запчастин і додаткових опцій, ціною і можливості торга.Еслі все влаштовує, домовтеся, коли зможете оглянути машину.
2
Якщо ви не належите до числа досвідчених водіїв або автослюсарів, що спеціалізуються на потрібній вам марці і модифікації, краще проводите огляд за допомогою професіонала. Це може бути ваш знайомий або фахівець, що пропонує таку послугу за плату. Є й компанії, що спеціалізуються на наданні цієї послуги. Але при виборі постарайтеся вивчити відгуки про заинтересовавшей інших клієнтів. Якщо огляд не виявив протипоказань до покупки, домовтеся про порядок оформлення угоди і передачі грошей в обмін на машину. До дня угоди продавець повинен зняти її з обліку в ДАІ у зв'язку з продажем.
3
Закон не вимагає обов'язкового нотаріального завірення купівлі-продажу машини. Достатньо простої письмової форми. Сам типовий договір і акт прийому-передачі машини можна скачати в інтернеті і вставити в нього необхідні дані. Але підписи під цими документами краще поставити в присутності працівника ГІДББ при постановці машини на облік новим власником, тобто вами. Записатися на реєстрацію машини в ГИБДД можна на сайті регіонального управління цього відомства або по телефону. Потім потрібно пригнати машину на площадку огляду та надати комплект всіх необхідних документів.
Зверніть увагу
Вантажівка вітчизняного виробництва необхідно також поставити на облік у військкоматі за місцем вашої прописки. Відмітка про взяття на облік робиться на заповненому бланку заяви в ГИБДД на реєстрацію машини. До моменту вашого візиту для реєстрації машини вона зазвичай повинна там вже стояти.
Корисна порада
Якщо ви і продавець прописані в одному регіоні, попросіть його при знятті з обліку зберегти номери машини. Це збереже ваші гроші.